Suncokret 2022

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vise lisne mase je samo bolje po meni,em pokrije pre zemlju ne nicu i slabije napreduju korovi ,bolja fotosinteza a i sve te hranive materije iz lista,ili bar vecina zavrsi na kraju u zrnu.



Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
Ovaj deo potpisujem.
 
Неома
cfa9158ee6ad4a926299f2ff165aee76.jpg
9c8e229f3ac939bb23cf7a49e012817d.jpg
 
Edison cc 50-55%sklopa,posejan u teški rit kad je bilo prevlažno, greška, posle malo ga jela razna žgadija, 6 puta sam ipao da ga presejem i svaki put odustao. Njiva je moja odlilno nađubrena i bez korova, ovde samo išlo na crno. Najviše sam očekivao od ove parcela a trenutno je najgora😔.
 
Kod mene trenutno suncokret na pšenici kao predusevu ubedljivo vodi po pitanju vitalnog stanja.Na kukuruzu kao predusevu dosta stagnira i veoma je nejednak, nije loš ali je čudan.Videćemo da li će biti bolja situacija nakon neke kiše.
 
Edison cc 50-55%sklopa,posejan u teški rit kad je bilo prevlažno, greška, posle malo ga jela razna žgadija, 6 puta sam ipao da ga presejem i svaki put odustao. Njiva je moja odlilno nađubrena i bez korova, ovde samo išlo na crno. Najviše sam očekivao od ove parcela a trenutno je najgora😔.
Imam i ja jednu njivu isto tao redju pa me interesuje kolko to suncokret moze da nadoknadi sa vecom glavom
 
Iskren da budem, nisam neki optimista, kad je bilo za presejavanje zagazili smo duboko u maj. Zbog kasne žetve sam odustao od presejavanja.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh