Suncokret 2012

Koju cenu očekujete za rod suncokreta po toni?

  • 270 e

    Glasovi: 4 6,2%
  • 300e

    Glasovi: 12 18,5%
  • 350e

    Glasovi: 13 20,0%
  • više od 350e

    Glasovi: 36 55,4%

  • Ukupno glasača
    65
  • Anketa je zatvorena .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
P5180029.JPG
Za 5-6 dana otvara glave
 
Zdravo svima.
evil.gif

Ovde jedan mladi pcelar.

Zeleo bih da uspostavim kontakt sa vlasnicima parcela suncokreta.
Da saradjujemo na zajednicku korist.
Pise u literaturi da suncokret koji pcele oprase daje 40% veci prinos.
angry.gif

Naime, trazim jednog poljoprivrednika (najbolje iz okoline Panceva) koji bi mi dozvolio da postavim svojih trideset kosnica pored njegovih polja suncokreta. Dovezao bih kosnice kamionom, istovario ih, i posle paše ih pokupio. Od vlasnika zemljista samo trazim dozvolu za istovar, nista drugo.

Ima li zainteresovanih?
 
Pored asfalta ne bi smeli da ih postavljate, pa cak i na kraju njive pored mekog puta je rizicno,desavali su se incidenti, uskoro ce zetva psenice i pojacana kretnja ljudi po svim putevima. Najbolje je negde u sredini vece njive i da ne mislite na potencijalne probleme,
 
Ako bude tako,i jos da rodi dobro,super,ali cisto sumnjam da ce da nam daju ovi gore da mi zaradimo,nece biti mnogo preko 300evra!
 
...kod Jove u kafani s leve strane na putu ka Crepaji.
Ma dajte ljudi prelistajte šta se sve pisalo prošle godine pa onda udarajte u prognozu.
Kad Mice ispod šatre reč je bila o 600 eurova ,šta da radimo sa tolikim::novac::
 
Auuu majko mila kod vas stvarno je bilo gadno kod mene deo atara prema Senti je uhvatio led al hvala bogu dosao sa jakom kisom juce oko 20 casova
 
Drobi da li ja dobro vidim da su tu i glave tj sredina odsecene? Sta ces sa tom njivom raditi?
 
Kakav je ovo grad bio kad je svaki odseko.Zbog ovakvih slucajeva je osiguranje jeftino,izvinjavam se za off.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh