Sumarstvo

Cudi me sad da se ne javi neko pa da kaze za ovog nesrecnika da je trebao da uradi kolut nazad i tako se spasi. Eto ti sta sve ispade zbog jednih neispravnih kocnica i to na 539 za koji su delovi skoro dzabe. Opet da napisem, kabina ili arnjevi obavezno i naravno da se podrazumeva ispravne masine.
 
Samo je trebao da uradi kolut nazad i rešen problem.Ljudima se ovakve nesreće dešavaju zbog onoga''ma neće to meni da se desi''.Ja sam za većinu kod mene u selu kao neki čudak jer držim do toga da mi traktor bude komplet ispravan nema vezivanje žicom i kajlanje ekserom.I naravno ako ne koči i ne pali na ključ u šumu nikako.
 
11973298_10206454052182278_1224224369_o.jpg
[/URL][/IMG]

Evo ga mali :)

20160104_100638.jpg
[/URL][/IMG]

Radimo 365 dana u godini :)
 
@ Kremator, ako zanemarimo opis i nije lose ovo vitlo, a i cena nije losa.

@ BabaRada, dobro se usudjujes da radis sa njom po tom ledu. Kakvo ti je to vitlo, jel imas neku sliku na kojoj se bolje vidi?
 
Nema ona gde, samo kad se optereti. :osmeh:
Vitlo je pravljeno, kopija slovenca samo mnogo jače. Ima dvoredni zupčanik, normalno ide na kardan, ima lamelu.
Jedina razlika je u tome sto nema ralo već stope koje se pobodu u zemlju. Za manji teret i ne otkačinjem prikolicu već vučem preko nje a kada je nesto veće, mora da se ukopa lepo.
Uzet prosle godine i super služi. Nemam više slika, pogubio sam, biće.
 
Poslednja izmena:
Koji je ovo traktor? Jel neki Steyr? Ima opruge u prednje trapu, amortizere? Sta je ovo na rukavcima?
 
Jel vi radite za ozbiljnim drvetom il samo ova spuzva? Nisam vidio nigdje hrasta.
 
Kakav hrast ne raste to kod nas .
Ovisi šta ljudi naruče ovo im jeftino pa to uzimaju.
Kad čuju cijenu samo daj.
Niko ne pita za bukvu , grab i ostalo.
 
Jok hrastovine ništa .
Ima jele smreke bukve cera graba a hrasta ništa .
Breze se nađe te johe dosta ima.
A uglavnom je jeftino atraktivno a i nema zime više ko pije pa je sve dobro
 
Nazad
Vrh