Subvencije za tov svinja 2014

Ja čekam za oko 40 komada, poslao u maju, julu i septembru, odgovor još nikakav nisam dobio. Zvao u UAP, kažu da su zahtevi u obradi. Imam sad treba da pošaljem za 20 komada. Jel se za ovu 2018. godinu šalju zahtevi od 1. januara, nije ništa menjano?

Ma sve isto,ja sam im poslao sredinom februara za celu godinu 2017 pa do februara 2018.
 
Sredinom kojeg februara?
Za 2017 zahtevi se predaju zakljucno sa 15.10 tekuce godine, roba predata posle 30.09 prelazi u sled.godinu i zahtevi se predaju od 1.01.
 
Proslog meseca, znam ti ja druze sve kako ide.Oko 16-18feb tako nesto.

Ja kad sve sakupljam onda predajem.
 
Pa onda nisi predao za celu godinu nego od 1.10.2017.,a ako si predao za celu godinu one pre toga ti neće priznati.
Ja poslao preporučeno početkom februara,sve prijemnice posle 1.10.2017.
 
Ja sam ih nazvao pre par dana da vidim da'l su stigli papiri oni mi kazu da nemaju jos program za 2018

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Meni su za prošlu godinu isplatili do Maja a od Maja pa do 15 oktobra ništa takodje ništa posle 15 oktobra pa do nove godine predao zahteve u januaru za ovu 2018 godinu takodje predao i u februaru i martu za sada ništa.
 
stiglo resenje za 28.8.2017 predao 58 kom odbili 9 kom kao neosnovano isti pasos prasad sa iste farme iz iste grupe nazvacu da pitam zasto. Za sad samo resenja stizu a jos nema para
 
Nazad
Vrh