Subvencije za tov svinja 2014

Nije uslov da imas farmu. Moras imati krmace u cistoj sorti ili f1. Ako imas npr landras krmace trebalo bi da osemenjavas sa landrasom i da prijavis maticnoj sluzbi. Posle 6 meseci sve zenske idu na saliranje. Ukoliko to prodju mozes da umaticis i njih. Procedura je jako spora :)
 
Znaci do 29 septembra su stigli sa placanjem??JEL IMA NEKO ko je predao u oktobar a da su mu legli novci?
 
A sta ce da bude sa onim sto je predato u maju ? Meni isplatili ovo sto sam poslao ispravku a predato u junu. A maj kao da su preskocili. Kad sam zvao da pitam kazu u procesu je obrade.
 
Poslo sam zahteve posle 15 oktobra i sve do kraja decembra,svi su mi vraceni uz obrazlozenje da nije na vreme poslato a sve su prijemnice posle 15 oktobra u novembru i decembru,e sada su mi rekli da mogu kopije da ponovo overim originalnim pecatom i ponovo napisem zahtev nov ali za 2017 tako sam i uradio videcemo sad mislim da tu nista pogresno nije uradjeno i ovako to spada za 2017 godinu.
 
Nije ti vidim jasno kako funkcionise po novom slanje u pogledu datuma. Treba jos jednom da procitas prethodnu stranu ove teme sve je jako detaljno i jasno napisano.

Послато са SM-J500FN
 
Nije ti vidim jasno kako funkcionise po novom slanje u pogledu datuma. Treba jos jednom da procitas prethodnu stranu ove teme sve je jako detaljno i jasno napisano.

Послато са SM-J500FN
Ma slazem se sa tobom jasno mi je nego svinje sam prodavo posle 15 oktobra novembru i decembru tako da kako sam dobivo papire tako odma piso zahteve i slao za kao narednu godinu ali malo mi je nelogicno bilo da se tek kao pise i salje posle 1 januara.
 
To je objavljeno u pravilniku jos proslog proleca, samo treba procitati. I u temi je pisano mnogo puta od tad. Cak i nije komplikovano nista narocito ko ima strpljenja da ne salje odmah i da s vremena na vreme isprati izmene pravilnika, skupe se papiri na gomili i u januaru slanje. A sad zasto su uveli takvo pravilo za slanje papira ko zna, verovatno ni ti sto su ga uveli ne znaju.
 
Ja sam poslao 5-tog januara prijemnice sto sam imao od 10-tog meseca pa na dalje sto upada za 2017.
Kad oni to misle plaćati,el zvao neko za 2017 da pita?
 
Meni jos nisu ni za 2016 isplatili a i mnogima sa kojima sam pricao, tako da ne verujem da ce brzo krenuti sa 2017 godinom
 
Ni meni isto za 2016 god, a predao sam sredinom januara 2017god za oko 500kom sto sam izbacio izmedju oktombta i decembra 2016god


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh