Subvencije za tov junadi

Danas predato za 10 komada. Za subvencije od 15000 rsd.
 
I ja juce poslao postom, a nikakav odgovor nisam dobio za ove od 20000 hiljada, imam iz prvog i iz produzenog roka.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Zahtev, prijemnica i specifikacija usnih markica

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока
 
Ja dobio za jagnjad, predao 15 maja, isto cekamo novce. A cujem i drugi u selu dobili resenje.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
Da li da saljem jednu junicu za subvencije sa ostalim prijemnicama (485kg na prijemnici) posto je jedina na prijemnici ili gledaju ukupan prosek na zahtevu ?
 
Прошле године у јулу сам тако први пут урадио, имали смо једно принудно клање па сам додао са осталим пријемницама. Е сад, још увек нити је исплаћено нити има неког решења тако да не знам да ли је прошло. :)

Иначе, редовно шаљем више пријемница у једном захтеву, али је на свакој било по неколико бикова. То доказује да не би требало да буде проблема јер у уредби пише три по захтеву а не по појединачним пријемницама из захтева.
 
Jel saljete samo zahtev,prijemnicu i zdravstveno uverenje?
Po novom pravilniku morate da pošaljete prijemnicu,zahtev i specifikaciju ušnih markica...jer se po starom slalo i uverenje a sada ne...tako su mi rekli i u klanicama i inspektori....
E sad ako su grla koja ste prodali otišla van zemlje onda morate u ove papire imati i još nekoliko papira koja vam izvozna klanica daje a to su sertifikat papiri....
Bilo kako bilo jedino što morate popuniti jeste zahtev ostalo vam daje klanica već odradjeno..

Послато са Nokia 1.3 помоћу Тапатока
 
Po novom pravilniku morate da pošaljete prijemnicu,zahtev i specifikaciju ušnih markica...jer se po starom slalo i uverenje a sada ne...tako su mi rekli i u klanicama i inspektori....
E sad ako su grla koja ste prodali otišla van zemlje onda morate u ove papire imati i još nekoliko papira koja vam izvozna klanica daje a to su sertifikat papiri....
Bilo kako bilo jedino što morate popuniti jeste zahtev ostalo vam daje klanica već odradjeno..

Послато са Nokia 1.3 помоћу Тапатока
Specifikacija usnih markica postoji od 2018 u pravilniku, kako gde klanice ne pisu posebnu specifikaciju obicno napisu na poledjini papira navedu brojeve junadi, ili na prijemnici napisu brojeve grla...
 
Calov prijatelj kaze predao polovinom Oktobra i odavno mu isplacena subvencija po 20000 rsd.
 
Specifikacija usnih markica postoji od 2018 u pravilniku, kako gde klanice ne pisu posebnu specifikaciju obicno napisu na poledjini papira navedu brojeve junadi, ili na prijemnici napisu brojeve grla...
Da to je istina ali po novom uverenje nije potrebno slati.....bar je tako meni rečeno...

Послато са Nokia 1.3 помоћу Тапатока
 
Ja imam pet junica stevanih i predam za posticaj...prije par dana dobijem resenje da mi priznaju njih cetiri i da ce isplatiti po 100 maraka.dok je prosle godine isplacivato po 300 marki po junici.
Da sam znao da ce ovoliko smanjiti posticaj nebi se zezo sa papirologijom i docekivo dva puta ljude iz ministarstva...
 
Nazad
Vrh