Subvencije za tov junadi

Ma to ne ide redom, ja sam predao za 20000dinara 18. oktobra i jos nista....
 
Danas dobio posmo da mi je nepotpuna dokumentacija za onu pomoc od 20.000 dinara za tovnu junad, fali pecat na obrascu 2 od klanice i potpis veterinarskog inspektora na specifikaciji. Posto sam zurio i zaboravio i nisam kopirao dokumenta, da li bi ovi iz Ministarstva hteli dati kopije? Da li neko zna? Posto sad u klanici cu dobiti sve te dopune samo mi treba kilaza goveda svakog posebno kolika je bila, a to ne znamo koliko je bilo, a kopije nemam.
 
Druze meni isto su tražili to,ja sam bio kopirao i poslao to što su mi dali iz klanice i posle dva dana uplatili tj.31 og. Da ti daju iz ministarstva to čisto sumnjam,možda i daju al posle koliko vremena,a tamo piše da ti je rok 8 dana da se ispravi. Traži od klanice to je njihova greška ne tvoja.
 
Druze meni isto su tražili to,ja sam bio kopirao i poslao to što su mi dali iz klanice i posle dva dana uplatili tj.31 og. Da ti daju iz ministarstva to čisto sumnjam,možda i daju al posle koliko vremena,a tamo piše da ti je rok 8 dana da se ispravi. Traži od klanice to je njihova greška ne tvoja.
Ovaj u klanici hoce da ispravi nije problem, ali ne zna koliko je u specifikaciji stavio da svaki bik ima kilograma, zna koliko su ukupno imali ali ne zna svako pojedinacno a ne bi da lupeta pa onda da se kilaza ne poklapa.
 
Pa u originalu ima ukupna kilaza bikova i prosek, u klanici kazi da za ovih 20.000 dinara je morao da upise kilaza svakog bika posebno. Sutra cu ici u ministarstvo da pitam posto se na telefon ne mogu dobiti.
 
Mislim da su na odmoru
do 11 januara

Послато са SM-J810F помоћу Тапатока
 
Danas bio do uprave, ako nekom zatreba moze da dobije specifikaciju ili bilo koju kopiju papira nazad. Nije ni cudo sto nema reda za subvencije i sto ne isplacuju, tamo se neki predmeti i po zemlji vuku i gaze.
 
Stize 01.02 dal slati zahteve za subvencije za junad uredba je izasla o podsticajima, a pravilnika nema jos za 2021 ?
 
Pravilnik vazi od 2019. godine, tj. nije se menjao. Samo nikako ne saljite ranije da stigne kod njih 1.2. jer ce vas odbiti. Prosle godine sam poslao 2.2. i vec tamo negde 15.4. dobio pare.
 
Ja sam predao krajem juna za bikove i početkom jula za tovljenike, i još uvek ništa. Jel dobio neko u skorije vreme šta rešenje ili pare?
 
Juče sam bio sa jednim covekom, i igrom slučaja krenuli pricu o bikovima. Kaze on je pocetkom Oktobra preda zahtev za 3 komada i pred Novu godinu mu isplacena subvencija od 20 000 po grlu.
 
Pa sve naopako isplacuju tih 20hilj a ove redovne od 15hilj evo sada je 7 do 8 meseci i ništa... ☹️
 
Ja i brat isti dan poslali za tih 20000 on dobio odgovor pre mesec dana da mu je nepotpuna dokumentacija ja jos uvek nista....
 
Nazad
Vrh