Subvencije za tov junadi

mityoo

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
14 Dec 2008
Poruka
9.329
Ma to ne ide redom, ja sam predao za 20000dinara 18. oktobra i jos nista....

nikollaa

Član
Učlanjen(a)
26 Feb 2012
Poruka
432
Danas dobio posmo da mi je nepotpuna dokumentacija za onu pomoc od 20.000 dinara za tovnu junad, fali pecat na obrascu 2 od klanice i potpis veterinarskog inspektora na specifikaciji. Posto sam zurio i zaboravio i nisam kopirao dokumenta, da li bi ovi iz Ministarstva hteli dati kopije? Da li neko zna? Posto sad u klanici cu dobiti sve te dopune samo mi treba kilaza goveda svakog posebno kolika je bila, a to ne znamo koliko je bilo, a kopije nemam.

pujol

Član
Učlanjen(a)
27 Jul 2010
Poruka
1.909
Druze meni isto su tražili to,ja sam bio kopirao i poslao to što su mi dali iz klanice i posle dva dana uplatili tj.31 og. Da ti daju iz ministarstva to čisto sumnjam,možda i daju al posle koliko vremena,a tamo piše da ti je rok 8 dana da se ispravi. Traži od klanice to je njihova greška ne tvoja.

nikollaa

Član
Učlanjen(a)
26 Feb 2012
Poruka
432
Druze meni isto su tražili to,ja sam bio kopirao i poslao to što su mi dali iz klanice i posle dva dana uplatili tj.31 og. Da ti daju iz ministarstva to čisto sumnjam,možda i daju al posle koliko vremena,a tamo piše da ti je rok 8 dana da se ispravi. Traži od klanice to je njihova greška ne tvoja.
Ovaj u klanici hoce da ispravi nije problem, ali ne zna koliko je u specifikaciji stavio da svaki bik ima kilograma, zna koliko su ukupno imali ali ne zna svako pojedinacno a ne bi da lupeta pa onda da se kilaza ne poklapa.

nikollaa

Član
Učlanjen(a)
26 Feb 2012
Poruka
432
Pa u originalu ima ukupna kilaza bikova i prosek, u klanici kazi da za ovih 20.000 dinara je morao da upise kilaza svakog bika posebno. Sutra cu ici u ministarstvo da pitam posto se na telefon ne mogu dobiti.

Milosta

Član
Učlanjen(a)
18 Dec 2015
Poruka
43
Mislim da su na odmoru
do 11 januara

Послато са SM-J810F помоћу Тапатока

nikollaa

Član
Učlanjen(a)
26 Feb 2012
Poruka
432
Danas bio do uprave, ako nekom zatreba moze da dobije specifikaciju ili bilo koju kopiju papira nazad. Nije ni cudo sto nema reda za subvencije i sto ne isplacuju, tamo se neki predmeti i po zemlji vuku i gaze.

milan992

Član
Učlanjen(a)
5 Feb 2013
Poruka
810
Stize 01.02 dal slati zahteve za subvencije za junad uredba je izasla o podsticajima, a pravilnika nema jos za 2021 ?

radak

Novajlija
Učlanjen(a)
24 Feb 2014
Poruka
23
Pravilnik vazi od 2019. godine, tj. nije se menjao. Samo nikako ne saljite ranije da stigne kod njih 1.2. jer ce vas odbiti. Prosle godine sam poslao 2.2. i vec tamo negde 15.4. dobio pare.

Mile Aga

Član
Učlanjen(a)
1 Feb 2015
Poruka
259
Ja sam predao krajem juna za bikove i početkom jula za tovljenike, i još uvek ništa. Jel dobio neko u skorije vreme šta rešenje ili pare?

N_emanja

Član
Učlanjen(a)
30 Avg 2018
Poruka
1.070
Juče sam bio sa jednim covekom, i igrom slučaja krenuli pricu o bikovima. Kaze on je pocetkom Oktobra preda zahtev za 3 komada i pred Novu godinu mu isplacena subvencija od 20 000 po grlu.

Mile Aga

Član
Učlanjen(a)
1 Feb 2015
Poruka
259
Pa sve naopako isplacuju tih 20hilj a ove redovne od 15hilj evo sada je 7 do 8 meseci i ništa... ☹️

Dobrinčan

Moderator
Učlanjen(a)
15 Mar 2009
Poruka
4.301
Ja i brat isti dan poslali za tih 20000 on dobio odgovor pre mesec dana da mu je nepotpuna dokumentacija ja jos uvek nista....

Vrh