Subvencije za mlečno govedarstvo

Pa i mora da ima preko 2 godine. Ako se oteli pre 2 godine starosti računaju da si je osemenio pre vremena i gubi pravo na HB broj. Šta kaže matična služba? Moraju da daju neko obrazloženje, nije valjda da samo kažu nema pravo i gotovo?

Послато са SM-J320F уз помоћ Тапатока
 
Pa i mora da ima preko 2 godine. Ako se oteli pre 2 godine starosti računaju da si je osemenio pre vremena i gubi pravo na HB broj. Šta kaže matična služba? Moraju da daju neko obrazloženje, nije valjda da samo kažu nema pravo i gotovo?

Послато са SM-J320F уз помоћ Тапатока
Što se starosti tiče to je OK nego joj mater nije umatičena i to je navodno razlog.Po njihovom onda ja ni ne mogu da ih matičim sve i da hoću dok ne kupim umatičene krave.
 
Treća generacija ima pravo na subvencije. Bolje bi prošao da si kupio brojeve.

Послато са SM-J320F уз помоћ Тапатока
 
Pa ne znam baš da nisu ... mi smo jedne godine dobili 31.12. Inače i meni uplaćeno u ovoj turi.

Послато са SM-J320F уз помоћ Тапатока
 
ne znam sta reci ja sam predao u julu pocetkom i jos mi nisu uplatili za umaticena grla,nisu ni premiju za mleko za 3 kvartal a nekima oko mene su bile danas oare
 
Ministar danas rece da je isplaceno svima koji su zahteve predali do novembra iako je za krave do 31 jula i u januaru 2018 godine za drugu polovinu 2017.:osmeh::osmeh::osmeh: Meni jos nije isplaceno za kvalitetna priplodna grla.
 
Nazad
Vrh