Subvencije za mlečno govedarstvo

@nesa1
Imenovani se polako povlaci,njegova cerka sada uglavnom vodi glavnu rec.Imamo korektnu saradnju,moja zamerka je na procentu za obradu podataka za umaticena grla.Jedni smo od najskupljih u Srbiji.A naravno,moglo bi se udruzenje i mnogo vise aktivirati u cilju unapredjenja stocarstva u ovom regionu,ali to je vec klasika u Srbiji.
 
Imenovani je trebao davno da sepovuce,dok sam bio kod njega navek neki problemi tipa nije uveo zensko tele u registar kasnije nemoze HB broj ,dok nisam ja to oterao u materinu i preso u Bojnik u maticnu sluzbu,sada mi svaka krava ima HB broj,a i ne uzimaju proviziju jer sve finansira opstina.
 
@alen1972 kada si dobio resenje za krave

- - - - - - - - - -

@alen1972 kada si dobio resenje za krave

- - - - - - - - - -

ljudi imali neko informaciju gde mogu da kupim krave.holstajn ili neka farma kod nas u srbiju ko prodaje
 
ma ja sam davno predao papire za junicu za porslu godinu i oni mi to nesto vracali nekoliko puta da se nesto dopuni i na kraju ne dobije nista za proslu godinu od te junice ali mi isplatili za ovu godinu za obe krave.
 
Meni danas uplatili za umaticena grla za ovu godinu,a takodje imam neisplacenu jednu junicu od prosle godine,zadnji kvartal.Ista prica,vracali papire,prepravljali neke podatke sa maticnom sluzbom,opet slali i jos nista.Nadam se samo da nece da nas ispale,jer uvek nadju neku glupost samo da otkace sto veci broj proizvodjaca i tako nesto ustede u budzetu.Sramota!
 
Danas proveravao račun kad ono uplaćene pare za umatičena grla. Nisam očekivao da budu tako ažurni, kasne samo 10 dana za rešenjem.
 
Evo,konacno danas uplacena zaostala subvencija iz cetvrtog kvartala 2012 godine za junice.Moram da priznam da sam pomalo i racunao da mi nece isplatiti,nakon sto su mi uplatili sve za 2013 godinu,kad ono...eto,setili se.:bravo:
 
Nazad
Vrh