Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Kakva je procedura sad crkao mi telefon gde mi je bio Conset i sad ne mogu da udjem u e agrar,jel moram u postu po novi broj?
Ne moraš. Možeš da uđeš sa istim brojem (QR codom) preko consentid na bilo kom telefonu. Premda ja nisam uspeo da uđem na eupravu sa telefonom i consentom nego preko čitača LK i elektronskog sertifikata na njoj.
 
Kakva je procedura sad crkao mi telefon gde mi je bio Conset i sad ne mogu da udjem u e agrar,jel moram u postu po novi broj?
Poštovanje gospodine Milane da li ste napravili Backup eID-ConsentID naloga ?

Ako slučajno imate čitač lične karte (Biometrijske) i pritom vam nije istekao sam elektronski sertifikat na čipu možete da se logujete na platformu erpg.eagrar.gov.rs ili na epodsticaji.eagrar.gov.rs bez korišćenja ConsentID aplikacije na telefonu/tabletu

Srdačan pozdrav.
 
Eurobanka menja brojeve racuna u banci,sta sad raditi.
Vec sam poslao zahtev za priplodna grla,a treba da posaljem za tovnu jagnjad.
Kako da obavestim upravu za agrarna placanja o promeni broja racuna?
 
Eurobanka menja brojeve racuna u banci,sta sad raditi.
Vec sam poslao zahtev za priplodna grla,a treba da posaljem za tovnu jagnjad.
Kako da obavestim upravu za agrarna placanja o promeni broja racuna?
Јесу те преко поруке обавестили или писменим путем? Питам јер и ја у еуробанци имам рачун.
 
Pripojili se sa Direktnom Bankom pa se verovatno neki racuni poklapaju.
I onda ajmo da menjamo svima jbg.
Boze ti sacuvaj!
 
Poštovanje gospodine Milane da li ste napravili Backup eID-ConsentID naloga ?

Ako slučajno imate čitač lične karte (Biometrijske) i pritom vam nije istekao sam elektronski sertifikat na čipu možete da se logujete na platformu erpg.eagrar.gov.rs ili na epodsticaji.eagrar.gov.rs bez korišćenja ConsentID aplikacije na telefonu/tabletu

Srdačan pozdrav
Pozdrav Petre molim vas za uputstvo kako da napravim Beckap EiD naloga?
 
Pozdrav Petre molim vas za uputstvo kako da napravim Beckap EiD naloga?
  1. 1.jpg
  2. 2.jpg
  3. 3.jpg
  4. 5.jpg

  5. 6.jpg
  6. 7.jpg
  7. 8.jpg
  8. 9.jpg
Srdačan pozdrav.
 
Kolega vidi samo sta ti pise u dopisu do kada vazi stari racun.
Isti problem imam i ostavio sam stari racun.
Mislim da novi racuni vaze zek od 19.Juna.
 
Najbolje idi u banku pa pitaj meni tako u agricole lekli do tog datuma vazi ovaj broj racuna a dan posle drugi broj,zadnji dan sam promenio racun na eagraru i cekao verifikaciju 3 dana

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
I u banci treba da ti daju neki papir i to slikas kao dokaz da se vide brojevi racuna stari-novi

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh