Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Podnet zahtev 17.04. Kao da znaju da imam majstore pa je uplata legla pre tri dana i pare su vec potrosene.
 
Mozda nema veze sa datumom podnosenja nego sa datumom obnove gazdinstva, ja sam relativno kasno obnovio 2.4. pa se mislim mozda po tome gledaju i zato nema nicega...
 
Verovatno ćete onda i dobiti rešenja od Uprave za Agrarna Plaćanja u eSanduče kada proradi.
53a7843eba196822aafe7d52d2d9a9f5.jpg


I ja za pčele

Послато са M2101K7AG помоћу Тапатока
 
I ja malopre da proverim stanje ono ne radi, ne znam sta mu rade pa to toliko traje... Inace, s obzirom da znam kako se radi deployment web servisa (u ovom slucaju to je sajt euprave) ovo ne bi trebalo nikad da se desava, naravno ako je napravljeno kako treba.. Kad vam se desilo da udjete na google i da pise "ne radi zbog unapredjenja sistema, probaj da guglas kasnije" ?! 😂 Kolege iz development tima koje su koristile nalog Petra Petrovica mogu da me kontaktiraju za besplatne savete u vezi unapredjenja deployment procesa :D
 
Poslao 7.4. u 13 h. Imao problema sa verifikacijom novog racuna posle spajanja CA i Reiffeisen banke. Juce pisalo da je prihvacen, danas vidim pise poslat na isplatu. Para jos nema.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh