Subvencije u poljoprivredi za 2022 godinu

Ako nam je to najveci problem, i ako mu je to najveca greska onda nista, nek vladaju ovi dozivotno.
Ne kazes kako vratismo ovu, dal kurtu dal murtu na vlast, a bili su devedesetih zajedno sa SPS-om. I prouzrokovali neka stratista.
I ko je ono bese isao u Srebrnicu, pa jedva zivu glavu iscupao...
Вратили сте их тако што сте гласали за њих, а то са Сребреницом и ћорав би видео да је изрежирано само да прикупи што више поена. Да су хтели да му науде баш би задржали онолику руљу и не би га флашама воде гађали већ нечим озбиљнијим. И сада леп се мало оладите са тим нападима на мене да сам снс-овац. Да не би почео баш да будем нељубазан и некултуран у даљем диалогу и дискусији.
 
Јбт могао би и пензију остварити колико година већ имам газдинство отворено.
Нема 1000 пута изречена лаж постаје истина!!!
 
Не знам је ли ико у Врбасу добио субвенције? Ово неко моје друштванце кажу да није нико од њих добио, а нисам друге ни питао.
 
Вратили сте их тако што сте гласали за њих, а то са Сребреницом и ћорав би видео да је изрежирано само да прикупи што више поена. Да су хтели да му науде баш би задржали онолику руљу и не би га флашама воде гађали већ нечим озбиљнијим. И сада леп се мало оладите са тим нападима на мене да сам снс-овац. Да не би почео баш да будем нељубазан и некултуран у даљем диалогу и дискусији.
Poenta price nije Srebrnica, nego izvinjavanje koje si ti pomenuo. Sto je uopste isao tamo, to ne komentarises ali najvise boli izvinjenje Tadica. Meni manje smeta njegovo izvinjenje kad uzmem u obzir da je davao 12000.00 suvencije na cenu nafte od 120.00.
Ni jednom recju ja te nisam napao da si bilo sta. Da li si siguran da smo ih vratili tako sto smo glasali za njih. Ili mozda sto uopste nismo glasali. Za koga si ti onda glasao posto kazes STE glasali za njih.
A neljubaznost i nekultura je inace odlika SNS-a pogotovu kad ostanu bez argumenata, srecom kazes da nisi TO.
 
Види ја на гласање нисам излазио док ми брат није рекао изађи и поништи листић боље него њима глас да припадне. И моје се знало изађем заокружи све редом и оставим пост скриптум да будем сигуран да је поништен. Једноставно све има своје границе па и свачије стрпљење, а поготово убеђивање пар ликова као чим, нећеш да се изјасниш значи за њих си (снс), његов одлазак је и његов пораз и његова срамота. Што се мене тиче да се питам набио би све њих на ку,рац и отерао у три пи,чке материне, а за извуњење би ме могли повући за ку,рац цео регион. Када се они сви прво нама извину за злочине које су нам чинили кроз векове можда би се онда почешао по глави, а сада се тренутно почешем по задњици и пљунем три пута преко рамена. Рекао сам гласаћу за неког новог овима што мењају, називе странки као пропале фирме име што мењају ме не интересују све смо ми њих видели и за мене су завршили. А ако су вам мерило за бољи живот 12000дин/ха субвенције онда стварно даље дискусије нема. Не треба нама субвенције него дајте нам платите нашу робу колико стварно вреди, а не онолико колико двоје троје тајкуна одлучи. Како се некад жувели са 10ха или максимумом земље лепо живети, људи зидали, куће, објекте, викендице ишло се свугде и било свега на претек, а данас ако немаш, 100ха у, власништву живимо у илузији сеци уши крпи **greška.
 
Види ја на гласање нисам излазио док ми брат није рекао изађи и поништи листић боље него њима глас да припадне. И моје се знало изађем заокружи све редом и оставим пост скриптум да будем сигуран да је поништен. Једноставно све има своје границе па и свачије стрпљење, а поготово убеђивање пар ликова као чим, нећеш да се изјасниш значи за њих си (снс), његов одлазак је и његов пораз и његова срамота. Што се мене тиче да се питам набио би све њих на ку,рац и отерао у три пи,чке материне, а за извуњење би ме могли повући за ку,рац цео регион. Када се они сви прво нама извину за злочине које су нам чинили кроз векове можда би се онда почешао по глави, а сада се тренутно почешем по задњици и пљунем три пута преко рамена. Рекао сам гласаћу за неког новог овима што мењају, називе странки као пропале фирме име што мењају ме не интересују све смо ми њих видели и за мене су завршили. А ако су вам мерило за бољи живот 12000дин/ха субвенције онда стварно даље дискусије нема. Не треба нама субвенције него дајте нам платите нашу робу колико стварно вреди, а не онолико колико двоје троје тајкуна одлучи. Како се некад жувели са 10ха или максимумом земље лепо живети, људи зидали, куће, објекте, викендице ишло се свугде и било свега на претек, а данас ако немаш, 100ха у, власништву живимо у илузији сеци уши крпи **greška.
E sad se slazemo.
Nije 12000 merilo za bolji zivot ali je svakako bolje od 4000 odn 8000 (zbog izbora). Ipak 100 L nafte nije isto sa 20 L.
I nije stvar u iznosu, nego sto ovi pokusavaju da nam objasne kako je 4000 cifra za poljoprivredu da nema dalje, izgaraju za poljoprivredu, izgibose, sve dadose, nikad bolje nije bilo itd. Slusate li Nedimovica. Oni su bar davali i cutali, znali da je i to 12000 malo.
Stvar je u ispiranju mozga. Nije sramota nemati novaca, sramota je nemati ponosa i obraza, kao kad se narodnim parama kupuju glasovi a posle nemati za jednu vrlo vaznu granu privrede-poljoprivredu. I pri tom ubedjivati da to tako treba.
 
Kod mene nema nista Zalosno ali to je tako pusti njima 100danas i to je to Ali posto je psenica u avgustu nesikiram se
 
Nazad
Vrh