Subvencije u poljoprivredi za 2018 godinu

Ovo je za celu teritoriju Srbije, a što se tiče forme, obnavlja se svake godine sa određenim odstupanjima. Moram priznati da sam iznenađen da se spominje hmelj.
 
Izvinite za off ali kad spomenuste hmelj ,pokojna baba mi je pricala da se njen deda zaduzio da podigne hmeljanik pa propao ,e sad ce reci neko pa to je bilo pre sto god ali istorija se ponavlja zar ne?
 
Problem je sto ovo vide siroke narodne mase, pa ko nije upoznat u problematiku misli da je sve lepo....
 
Čuo sam preko trgovaca poljo-mehanizacije da imaju samo još blizu 10 000 zahteva što na obradu , a većinu još nisu pipnuli , a gde su još traktori, gde je stočarstvo, pa ja mislim da oni ceo ovogodišnji budžet duguju za prošlu godinu, ....mislim da nismo ni svesni svoje nesvesti!?
 
Čuo sam preko trgovaca poljo-mehanizacije da imaju samo još blizu 10 000 zahteva što na obradu , a većinu još nisu pipnuli , a gde su još traktori, gde je stočarstvo, pa ja mislim da oni ceo ovogodišnji budžet duguju za prošlu godinu, ....mislim da nismo ni svesni svoje nesvesti!?
Ako ste dobro slušali upravo to je rekao ovaj čovek što se prestavlja kao ministar.
 
Nazad
Vrh