Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

Ja ne mogu da otvorim taj video.
 
Gledao sam danas na TV Priboj emisiju o Poljoprivredi "Farma", gost je bio (snimak intervjua s njim), Marijan Rističević, Predsednik Skupštinskog Odbora za Poljoprivredu, i lepo (jasno i glasno) sam čuo da novaca za isplatu osnovnih Subvencija (po hektaru, gorivo i veštak) VIŠE NEMA, Kasa je prazna i pravda se da je "previše" Gazdinstava registrovano ove godine...:sta:
JBM li ga u objašnjenje...
"Pokušaće" da pronađu rešenje u vidu preraspodele sredstava za druge vidove subvencija (čitaj: iz šupljeg u prazno, okruglo pa na ćoše), tako da mogu da se "ubrišem" (a i Vi zajedno sa mnom), koji Ste među sredinom (i zadnjima) predali papire...
Kaže da je registrovano preko 300.000 Gazdinstava, a da su Subvencije (i to za neke stavke) isplaćene za 49.000 Gazdinstava (I KASA PRAAAAAZNAAAA).... ::sramota:: ::jako_besan:: ::lose::
 
Срамота, нека упосле контроле па нека виде ко има дупло газдинство па нека му наплате а оправдање је за малу децу.
 
Sticajem okolnosti sam pogledao deo jucerasnje emisije na ruzicastoj tv gde premijer odgovara na neka glupava pitanja i posle jedno sat vremena se dotice poljoprivrede i poljoprivrednika.
Koliko sam ja "coveka" shvatio on je jako ljut na nas i svoje ministarstvo poljoprivrede jer smo ih mi zajeb.., a ministarstvo ispalo naivno i glupo oko naglog otvaranja gazdinstva. I jos sam shvatio da oni nisu u obavezi, ali eto potrudice se, da isplate subvencije i da ce se sledece godine ova greska oko gazdinstava sigurno ispraviti. U prevodu na "srpski", uslovi da se dobiju subvencije sledece godine ce biti znatno rigorozniji.
 
Danas kod nas guzva u trezoru. Zure svi da predaju za povrat za osiguranje.
Inace kod nas je onih famoznih 6000 din isplaceno samo ko je predao prva dva dana. Ostali su na "stend baju", a kako mi se cini bice to preneseno i na sledecu jer je premijer ljut na nas i nece vise da se igra sa nama jer kaze da smo ga zajeb.. :osmeh:
 
Danas kod nas guzva u trezoru. Zure svi da predaju za povrat za osiguranje.
Inace kod nas je onih famoznih 6000 din isplaceno samo ko je predao prva dva dana. Ostali su na "stend baju", a kako mi se cini bice to preneseno i na sledecu jer je premijer ljut na nas i nece vise da se igra sa nama jer kaze da smo ga zajeb.. :osmeh:

Napad je najbolja odbrana.Najbolje da mi na adresu min.polj. uplatimo 6000 po ha i da rešimo problem
 
Ovo je igrarija sa najvaznijom granom privrede u ovoj zemlji. U vreme DS se nije nikada ovoliko cekalo, za osnovni posticaj sam predao jos 5. jula i evo nista. Sram ih bilo
 
Jedan odlomak teksta preuzet sa interneta o stanju u poljoprivredi zahvaljujuci vucicu (namerno malo) i njegovoj druzini.


Ja oбичан сељак не знам одакле да почнем када видим да чега год се премијер лати све упропасти. Слепо нас води у Европску Унију која је крематоријум за српску привреду, пољопривреду и економију уопште. Свако ко изгуби аргументе он се дере када прича, стално прича о поштењу као што се у поштење куну они који не знају шта значи та реч у стварности.
Прошле године је у Србију увезено преко 3.500 вагона свињског отпадног меса са Запада. Оно месо које на Западу користе по кафилеријама код нас завршава на столу. Да ли то желе наши увозници да нас поистовете са псима. Морам да их подсетим да су на Западу пси заштићене животиње. У нашој држави једино Срби нису заштићени. Заштићени су педери, лезбејке, националне мањине, разне невладине организације, разне мањинске групе, па чак и пси .Странци су у предности у Србији у односу на Србе, све је у Србији заштићено осим Срба и од Срба.
Увозом овог месног отпада се уништава српски сељак. Уништава се српско сточарство, а намеће се немачки „ТЕНИС“. Колики ли ће рекет пасти за 50.000 хектара колико ће добити Тенис. Лепо се слаже рекет и тенис. Па стварно овај народ и не треба да једе здраво свињско месо, треба да се наставе експерименте над људима који су започети у Аушвицу и другим логорима, јер ми смо за то погодан народ
 
Nazad
Vrh