Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

Za osiguranje useva je gotovo. Ko je predao predao

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Postovane kolege,proletos smo predali racune za vestacko djubrivo naftu i na konto toga smo dobili oko 6000 po hektaru,za biljnu proizvodnju naravno nista.Interesuje me posto sam sad bacio vestak za osnovnu obradu i potrosio dosta nafte da li mogu sad da predam te racune ili mogu da ostanu za sl.godinu?
 
Ja naprosto ne mogu da se nacudim ovakvim pitanjima. Ne znam vise da li se ljudi zajeb....u. ili stvarno nisu upuceni.
Ako je ovo drugo onda sva podrska nasoj vladi jer bolje nismo ni zasluzili.
 
Postovane kolege,proletos smo predali racune za vestacko djubrivo naftu i na konto toga smo dobili oko 6000 po hektaru,za biljnu proizvodnju naravno nista.Interesuje me posto sam sad bacio vestak za osnovnu obradu i potrosio dosta nafte da li mogu sad da predam te racune ili mogu da ostanu za sl.godinu?


Predaj sad možda dobiješ još jednom.
 
Nisam hteo nikog da uvredim niti da iznerviram,jednostavno nismo do sad bacali vestak u jesen,tako da nisam upucen.Hvala vam u svakom slucaju.
 
Nemoj da se ljutis, jer ja nisam imao ni najmanju nameru da te uvredim, ali mi nije jasno da do sad nisi(niste) uspeli da shvatite kako funkcionise, mada je naforumu pisano o tome više 1000000x
 
Nova informacija koju imam pare za Ju Naopako pa dal moze ovako bezobrazna vlast biti
ministarstvo idiota..i
narod ovoliko glup.
kazu privreda levo desno pa samo poljoprivreda u srbiji uspeva a nju namerno unistavajy i niko ne reaguje.
opoziciju treba uhapsiti komplet svu zbog nesposobnosti
 
Na vukajliji kad se traži da se nešto novo uvede gazda (vlasnik) sajta kaže biće. A ne bude nikad. Samo da ne bude i po ovom pitanju biće. Mada, nada umire poslednja (kako je neko napisao: imali smo u selu jednu Nadu i živela je preko 100).
 
Interesuje me kupovina yto od 40 ili 45 konja sa subvencijom sta bih trebalo da pribavim od dokumentacije .ne znam da li ima kakve veze sto imam 36 godina i zaposlen sam ali imam poljoprivredno domacinstvo registrovano.koliko bih mogao dobiti sredstava ako bih dobio subvenciju.unapred hvala.
 
Interesuje me kupovina yto od 40 ili 45 konja sa subvencijom sta bih trebalo da pribavim od dokumentacije .ne znam da li ima kakve veze sto imam 36 godina i zaposlen sam ali imam poljoprivredno domacinstvo registrovano.koliko bih mogao dobiti sredstava ako bih dobio subvenciju.unapred hvala.
Prvo se druze moj preseli u nekz iole normalnu zemlju koja daje povracaje za kupovinu traktora.To ti je prvi korak a za drugi u takvim zemljama vec ide lako.
 
Nazad
Vrh