Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

Povodom toga danas me je zvala radnica iz mat. sluzbe i rekla da se cujemo sledece nedelje i zavrsimo zahteve.
Rok je ove godine pomeren jos jedno tromesecje tj do 15.10.
 
Za gorivo sam predao 05.05.2015 i nisam dobio nista.Za biljnu proizvodnju sam dobio pre desetak dana.
 
Jedan savet bez da se ljutite.tesko se nalazi ovako ali spremite oko 3 din i pravac polj apoteka,pumpa. Bolje nego da ih molite jer ne daju.kazu uzimaju svi.kao fora.menh.ja sam nabavio djubrivo,gorivo a sad mi trebaju racuni od kpk trake ili sve sto ide za navodnjavanje.jos nemam dovoljno. Sacun i za cackalicu treba da se uzima jer sve radnje muvaju a mi ne uzimamo
 
Kakva je procedura za povracaj para za prskalicu. Znam da je potreban racun tj da sam kupio prskalicu i sva ostala dokumentacija ali mene zanima jer pare treba cekati do kraja konkursa tj 15 oktobra i postoji li sansa da izvisim za pare. Namerio sam da kupim prskalicu ali ne bi da izvisim za povracaj. Ako nije siguran povracaj ne bi kupovao prskalicu.
 
Kakva je procedura za povracaj para za prskalicu. Znam da je potreban racun tj da sam kupio prskalicu i sva ostala dokumentacija ali mene zanima jer pare treba cekati do kraja konkursa tj 15 oktobra i postoji li sansa da izvisim za pare. Namerio sam da kupim prskalicu ali ne bi da izvisim za povracaj. Ako nije siguran povracaj ne bi kupovao prskalicu.
Konkurs traje od 1 oktobra i ko pre konkuriše pre će dobiti pare. Za neke namena to je čista lutrija jer čije će pismo pre da stigne u upravu tj čije će prvo da se obradi. Najbolje je da odneseš lično na pisarnicu i tada će ti biti prvi dan konkursa primljeno, a svima ostalima koji šalju poštom najranije drugi dan. Ipak da li ćeš dobiti to moraš da pogledaš u pasulj.
 
Nazad
Vrh