Subvencije poljoprivredi za 2014

Datumi baš i neigraju veliku ulogu,ministarstvo poljoprivrede isplaćuje ministarstvu finansija,a ministarstvo finansija raspoređuje trezorima,a trezori gazdinstvima,pa se desi da su poneki trezori napredniji sa isplatom,a neki više zaostali

Jel u NS dobio neko?
 
Ovo nije drzava niti institucije ovo je govno.Ja sam predao 19 i nista do sad.Od petka pokusavam da dobijem upravu za trezor!I posle svega 30 poziva uspeo sam da dodjem do uprave za trezor u beogradu i jedna ni malo fina teta kaze Izricito da su za isplate od 6000 din po h stigli do 12 maja!Ni dan vise!Jutros sam se cuo.Jos sam i naglasio da je moj komsija navodno primio subvencije iako je predao 17 a,ona opet izricito rece Da nije mogao nikako da primi jer smo stigli do 12 og!!!Ovde se nezna ni ko pije ni ko jebe ni ko placa!!!!
 
Ovo nije drzava niti institucije ovo je govno.Ja sam predao 19 i nista do sad.Od petka pokusavam da dobijem upravu za trezor!I posle svega 30 poziva uspeo sam da dodjem do uprave za trezor u beogradu i jedna ni malo fina teta kaze Izricito da su za isplate od 6000 din po h stigli do 12 maja!Ni dan vise!Jutros sam se cuo.Jos sam i naglasio da je moj komsija navodno primio subvencije iako je predao 17 a,ona opet izricito rece Da nije mogao nikako da primi jer smo stigli do 12 og!!!Ovde se nezna ni ko pije ni ko jebe ni ko placa!!!!
Pa ne trba da se cudimo nicem, kad je ko cuo da se pominje poljoprivreda, problemi u poljoprivredi, subvencije poljoprivredi, zetva, cena poljoprivrednih proizvoda, nista, ili vrlo retko.U pravu je bio Veselinov, kada je kao ministar poljoprivrede, porucio seljacima "ljudi nemojte sejati psenicu, drzavi ne treba psenica", tada su osuli drvlje i kamenje na njega a covek u pravu, sto posto.
 
Ja nemam pojma sta se ovde radi negde isplaceno sa 16 negde sa 12 ja nisam pametan nek mi neko kaze jesmo li svi u istoj drzavi Drugo ove kako zovnes u info centar oni kazu proverite kod vas u trezoru ovi iz trezora kazu neplacamo mi proverite u ministarstvu a pride svi ljuti kao da trazim od njih pare
 
sto se tice trezora, nema puno veze kada je predato, vec kada su sluzbenici uneli u sistem, zbog toga su razlike. Vojvodjanski trezori su malo azurniji.
 
Isplacuju sve, bio sam danas u savetodavnoj sluzbi u sapcu i posle isao do kancelarije agrar. placanja kazu da isplacuju sve kasni malo jer je bilo nekih zastoja, po hektaru , djubrivo , gorivo, bikovi, svinje , pcele........
 
Ja predao za subvencije po hektaru i naftu 22 maja a za djubrivo 20 juna.
Isao danas do banke i nista.....::samo bes::
 
Meni je 6000/ha isplaceno jos 13. juna a predao sam odmah na pocetku. A za gorivo i djubrivo jos nisam predao, nikako da odvojim vreme i odem do grada.
a da nema neko slucajno elektronske obrasce za gorivo i djubrivo?
 
Meni jos za vestak nisu uplatili,gorivo i kes odavno dobio
neverovatno dok sam pisao dobio sam poruku od banke da su legle pare:riba:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh