Subvencije poljoprivredi za 2014

Ja zvao da pitam kaze odnosi se izmena samo da pored fiskalnog mozes priloziti gotovinski racun ako nepise kg na racunu,a ostalo se nista nezna kaze nemam nikakve informacije za fakture,bezgotovinska placanja (racun otpremnica)...zaduzenja za robu dli u kg ili euro zaduzenja,o tome se nista nezna
 
wlobbs.jpg
[/IMG]
 
A sta je tu bitno promenjeno,sta je sa racun otpremnicama,sa paritetima,sa euro zaduzenjima ko ce dati na to pitanje odgovor
 
Ljudi,to vam je sve samo NAČIN PLAĆANJA,ali bez obzira na način plaćanja trebali bi vam dati i fiskalni,ako prodavac - organizator proizvodnje ima maloprodaju - fiskalnu kasu

Imam i ja toga,pa sam dobio fiskalni :osmeh:
 
Nisam.Kada sam te video da si utrčao u banku ja se uplašio da nećeš u pljačku pa sam dao gas prema parkingu. :haha:
 
Kakve veze ima to dali neko "ima" ili "nema". Kod mene u kraju svi sto imaju kukaju da "nemaju" i uvek im nesto fali.
Na celom forumu su samo provokacije "veliki" - "mali" i "ovi sto "imaju" - "oni sto nemaju".
Umesto da je tema subvencije...
 
Kakve veze ima to dali neko "ima" ili "nema". Kod mene u kraju svi sto imaju kukaju da "nemaju" i uvek im nesto fali.
Na celom forumu su samo provokacije "veliki" - "mali" i "ovi sto "imaju" - "oni sto nemaju".
Umesto da je tema subvencije...
ja necu kao manji da kukam jel znam da nemam kome kukati i zaliti se(upravi vodovoda)...pare za subvencije legle danas i zadovoljan sam pored toga sto su okasnile
 
Zvali iz trezora , da im donesem gotovinski racun za djubre .. kad sam im odneo pre mesec dana .. kazu ne treba hvala ! .. Ma ovo je zanzibal drzava
 
Zvali iz trezora , da im donesem gotovinski racun za djubre .. kad sam im odneo pre mesec dana .. kazu ne treba hvala ! .. Ma ovo je zanzibal drzava

O kojim se subvencijama ovde prica da su legle, 6000/Ha ili za djubrivo i gorivo?

Ja racune za dizel i djubrivo jos nisam predao na sajtu ministarstva o tome nema nista?
 
Nazad
Vrh