Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

i meni isto,u 16:50 uplaceno,predato isto 25 novembra,igraju se deda mraza i ove godine,samo sada poranili,prosle godine poruka stigla o uplati u 20 časova :osmeh:
 
Taman da se zaborave poskupljena koja krecu od sutra i da se dotocni opet izaberu na izborima, znaju oni sta prolazi :osmeh:.
 
Ljudi, da mogu sad bih castio sve, pre sat i po dva, legao podsticaj za navodnjavanje i mehanizaciju. Nisam verovao da cu dobiti bela dinara, ali ipak, ispade nova godina stize ranije! Jako sam prijatno iznenadjen ovim tim pre sto sam bio ubedjen da podsticaj dobiti necu, jer sam veoma kasno saznao za njega i generalno sam mislio da je mucka! Svaka cast ministarstvu, znam da mnogima ne valja, ali veceras meni su najbolji! Ziveli, sretna nova godina svima! :)
 
Ja danas oko 15h dobio pismo od min.polj.koliko treba para da dobijem za povracaj od gasnog ulja kad u 16:45h mi stize i poruka da su legli novci lepo nas krenulo samo da tako stizu i u novoj 2014g.:ppozdrav:
 
Znaci ja sam veceras prvi povukao nogu sto se uplate tice. Bas mi je drago, neka se tako nastavi :osmeh:. Sretna nova godina svim kolegama i neka nova bude puna zdravlja ljubavi i naravno ::novac::
 
Za mehanizaciju kažu od 15-tog kreće da radi trezor tako mi rekli danas u upravi j.be lud zbunjenog radi za mlekare i stočare i gorivo a neradi za mehanizaciju dug od 2013-te?
 
Nazad
Vrh