Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

pa jeste sve se radi kako oni hoce al kad budu izbori bice bolje dok traju kampanje posle opet......
 
Pa i netreba da se zezaju sa gorivom nego kao u hrvatskoj plavi dizel za poljoprivredu, cena 100 dinara i kupis kolko ti treba.
 
Meni javili mailom da nemam dokaz o uplati za mašinu Laru ,radi se o konkursu za investicije a ja poslao fiskalni račun garanciju ,otpremnicu na kojoj inače nije naveden iznos ali imaju fiskalni račun a kažu mi da nisam poslao dokaz o uplati.Sutra moram da nazovem da vidim u čemu je greška.
 
Pa jel fiskalni račun nije dovoljan dokaz da je sejalica plaćena, mora da je neka greška, ja bih sutra otišao direktno kod njih da negubiš dragoceno vreme.
 
Tako ja ''nisam'' dostavio fotokopiju lične karte, 2010-te kad je bio konkurs za traktore. Daj Bože da ti nađu da su oni pogrešili. Kad si slao, ako već ne može lično, da si u pošti napravio popis dokumenata koja su u koverti sa poštom, omah bi se osigurao. Sad, ko zna kako će biti do kraja. Neću da te plašim, ali na tim konkursima kad jave za grešku, skoro da možeš da se oprostiš. Srećno i javi kako si prošao.
 
Aha, nisam razumeo kad sam pročitao, ja sam razumeo da ti se 'izgubio' fiskalni.
Ne znam šta sve čini spisak potrebne dokumentacije, ali mislim da si trebao da pošalješ i gotovinski račun (fakturu) pored fiskalnog. Ja sam probao naknadno da pošaljem fotokopiju lične onomad kad sam konkurisao, ali nisu mi uvažili. Vidi i raspitaj se kod njih koliko sutra, valjda će nekako da ti uvaže to.
 
Poslao sam sve otpremnicu,gotovinski račun,fiskalni račun,garantni list,izjavu iz konkursa,instrukcije za uplatu,specifikaciju troškova prijave,podatke o podnosiocu, fotokopiju lične karte.
 
Tako ja ''nisam'' dostavio fotokopiju lične karte, 2010-te kad je bio konkurs za traktore...
Tako i ja 2010. nisam imao na profakturi upisano rok vazenja valute i nisam dobio povracaj za traktor...Samo zbog toga...Nikakva mogucnost naknadne dostave dokumentacije nije bila moguca.Toliko o trudu drzave da pomogne seljaku.Neverovatno koliko ruzan osecaj kad sam video zbog cega sam odbijen
Zlatko,ne plasim te,samo hocu da kazem da nista ne treba da te iznenadi
 
Nazad
Vrh