Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

Danas podignute pare od subvencija. Neznam kad su legle na račun jer ne dobijam nikakvo obaveštenje od banke. Predato valjda 16-tog.
 
MINISTARSTVO POLJOPRIVREDE TRAŽI DISTRIBUTERA GORIVA
02.08.ministarstvo_poljoprivrede.jpg
Beograd (02. avgust 2013.)
- Ministarstvo poljoprivrede Srbije objavilo je danas javni poziv zainteresovanim naftnim kompanijama za distribuciju maksimalno 99 miliona litara goriva za jesenju setvu, koje će po regresiranoj ceni biti namenjeno registrovanim poljoprivrednim gazdinstvima.

Rok za slanje ponuda je 15. avgust, a potrebno je da se isporuči najviše 79,2 miliona litara gasnog ulja 0,1, odnosno 19,8 miliona litara evro dizela, navodi se u oglasu u listu Danas.
Ministarstvo poljoprivrede će maloprodajnu cenu goriva regresirati sa 3.000 dinara po hektaru, odnosno 50 dinara po litru, pri čemu je maksimalna količina tog goriva po hektaru 60 litara.
 
Malo pre uplacene subvencije za ratarsku proizvodnju za 2013-tu godinu,predato u Pancevu 16.05.2013-te...Konacno i to da dozivimo,a 100 litara nafte sto su pogresili i manje mi uplatitili jos nisu uplatili,sutra idem da vidim sta je sa tim
 
Dokle se stiglo sa povracajem za gorivo?
Savo jel su ti danas i za gorivo uplatili ili je ta uplata bila ranije.
 
Tako je Pidikanac...Prc,sto nisu uplatili vise,nego manje?Mislim da probaju svasta,ko vodi racuna i zna moze i da se buni,a sta ce oni stariji koje vracaju sa saltera po 5-6 puta?!Tamo prolaze sigurno i gde idu te pare?!Za naftu su mi uplatitli sredinom juna...
 
sad mi javljeno da su legle pare za gorivo.po mom racunu 75000 din a po njihovom69971 din.moracu da vidim gde je razlika!
Izgleda da ako hoces pare moras da se ucepis za 100 litara,ili da cekas u nedogled...onda mozda bolje ovako :) Joj sta nam rade,opet ce da kazu kao i meni...Jao koleginica pogresno unela u kompjuter,dobicete sa prvo uplatom...tj.nikad!Sutra vas obavestavam sta ce mi reci,da se smejemo zajedno!
 
sad mi javljeno da su legle pare za gorivo.po mom racunu 75000 din a po njihovom69971 din.moracu da vidim gde je razlika!
kad si predao racune.

- - - - - - - - - -

Tako je Pidikanac...Prc,sto nisu uplatili vise,nego manje?Mislim da probaju svasta,ko vodi racuna i zna moze i da se buni,a sta ce oni stariji koje vracaju sa saltera po 5-6 puta?!Tamo prolaze sigurno i gde idu te pare?!Za naftu su mi uplatitli sredinom juna...
To 'pidikanac'jako nezgodno zvuci kad u avatru pise 'lokacija Dolovo':haha:
 
Ha legle i meni pare od subvencija ali ovaj put zaozbiljno predato 23.05,a za naftu jos nista.Kanda je vredelo sto su predstavnici poljoprivrednika isli za Bg.ili je opet jedan vid zamazivanja ociju!?
 
Ha legle i meni pare od subvencija ali ovaj put zaozbiljno predato 23.05,a za naftu jos nista.Kanda je vredelo sto su predstavnici poljoprivrednika isli za Bg.ili je opet jedan vid zamazivanja ociju!?
Čestitke za subvencije ! Nadam se da ću ja sutra dobiti,predala sam 24,5, u Vrbasu. Deli nas jedan dan a to može biti i večnost.
 
Taktika im je odlican. Cekaju dokle god mogu i onda kad se kao nesto zatalasa oni malo puste love medju sirotinju, tako sad tako pred sajam.
Svaka cast :bravo:
 
Nazad
Vrh