Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

Napisao je covek par desetina stranica u nazad da je ralekiraj predao posle njega a dobio subvencije jos u prvom krugu.
 
Je l neko zna nešto o subvencijama za jagode za 2013? Oće li biti, neće biti, manje ili više nego ranije?
 
u trezoru u senti su rekli danas da su isplatili sredu 9. maj do 10h koji su predali......::novac::
 
E pa ljudi,kada vidim da ima i onih kojima su legle pare drago mi je kao da sam i ja jedan od vas.Bitno je da je pocelo i samo da ne bude kakvog zastoja.
 
E pa ljudi,kada vidim da ima i onih kojima su legle pare drago mi je kao da sam i ja jedan od vas.Bitno je da je pocelo i samo da ne bude kakvog zastoja.

Ja sam pocetnik ovde, svez RPG, pa me zanima - sta se desava sa subvencijama kad npr imate manje od ha, recimo npr 90.5 ari? :)
Jel vam daju 0.90 * 6000 = 5400 din ili mozda 0 * 6000 = 0 din?
 
Ja sam dobio danas,predato 07.05

- - - - - - - - - -

Sad su nam dali pare ali naftu necemo kupiti do 31. zato sto je nema ni na jednoj pumpi! Bice je sigurno od 01.06 da mi koji nismo mogli da je kupimo pre nebi kojim slucajem iskoristili sve i da ukupne subvencije budu nekih 7-8 hiljada umesto 12 !!!
 
Ja sam dobio danas,predato 07.05

- - - - - - - - - -

Sad su nam dali pare ali naftu necemo kupiti do 31. zato sto je nema ni na jednoj pumpi! Bice je sigurno od 01.06 da mi koji nismo mogli da je kupimo pre nebi kojim slucajem iskoristili sve i da ukupne subvencije budu nekih 7-8 hiljada umesto 12 !!!
Pa za naftu je rok produzen do 15.06!
 
Ja sam dobio danas,predato 07.05

Sad su nam dali pare ali naftu necemo kupiti do 31. zato sto je nema ni na jednoj pumpi!

Dobro, sad su valjda produzili, ali opet - kakvi su to paceri... prvo nameste tender za NIS, onda daju glupave vremenske limite koji su potpuno nepotrebni, onda vide da nisu uspeli da prodaju dizel, pa produze te limite, a kad narod krene da kupuje naftu, onda je nema!??
Sta ce kad prodje 15 jun, da pomeraju i pocetak sledeceg "prozora" za nabavku goriva, sa tamo oktobra na avgust? To mi je nekako njihovo sledece logicno resenje.

I ko ce dobiti ovaj isti "tender" za nabavku goriva sledece godine? Pa isti taj NIS koji nije bio sposoban da odradi posao kako treba ni ove godine.
Da im je neko trazio da prodaju salamu na svojim pumpama, pa da razumem da imaju probleme sa organizacijom - ali oni ne mogu da obavljaju ni svoju sopstvenu delatnost kako valja!!!
 
samo si u svom nabrajanju zaboravio da dodaš da je pre nego što je počela prodaja regresiranog goriva cena skočila za 8 din :udri:
 
Mozda bi trebali da nas puste da, kome je blizu, sipa gorivo u Bosni, na NIS pumpama - tamo je jeftinije 15-20ak dinara, kako kad.
Kad je vec NIS dobio tender - sto da ne ucestvuje i NIS u Bijeljini, sve je to nase. :) Bar ne bi imali problema sa prodajom goriva.
 
Nazad
Vrh