Subvencija za mehanizaciju

Ja 455na ipardu nema me ni na mapi,bukvalno iz Opštine moje niko nije dobio baš smo razvijena opština alal im vera kako smisliše.
 
Danas zvali iz pokraine za potpisivanje ugovora za farme

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока
 
A kakva je struktura bodovanja na 50 40 10, sta se tu boduje i koliko sta nosi bodova
Najvise bodova se dobijalo na ruralna podrucija, podrucija sa otezanim uslovima rada. Svaka opstina ima stepen ruralnosti, dobijalo se do 20 ili 25 bodova na max stepen ruralnosti ako se dobro secam, mladji od 40 godina 5 bodova, zene 5 bodova, gazdinstvo starije od 3 godine 3 boda. Srednja skola 4 stepena 1 bod, srednja poljoprivredna mozda 5 bodova, poljoprivredni fakultet 10 bodova, ima josnnekih stavki ali sam zaboravio. Malo se razlikovalo bodovanje za prvi i drugi poziv, ovo sto sam naveo mislim da je bilo isto za oba. Koga zanima vise, moze na netu da nadje imala je tabela.. Poz

Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
 
A kod nas jedan sto prodaje zemlju imao ponudu 12500/kj pa nije dao kao ako neko da 14000e

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ovi su tražili 15 prvo. Ali im se nije čekalo izgleda.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 
Čuo info da kreće kontrola za onaj sa početka godine, pa tek onda rešenja... Nema više para na izvolte...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Čuo info da kreće kontrola za onaj sa početka godine, pa tek onda rešenja... Nema više para na izvolte...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
Ovo je najbolje da stalno kontrolišu. Pa ko nije kupio mašinu nije ni u redu da mu daju pare. E sad, takvi muljatori imaju najtvrđe šeme.
 
Nazad
Vrh