Subvencija za mehanizaciju

E bio I ja, koji si bio po redu? Pitanje je samo sta je sa onim koje ce da mastovito ubace kao primljene postom ujutro. Jesi trazio da ti daju pecat sa datumom?
E da sam rešio cisternu bio bih i ja u društvu. Međutim, prodavac mi delovao neozbiljan pa sam odustao od kupovine. Da uzimam neku drugu cisternu, bojim se da neću stići rešiti papirologiju i da neće biti ništa od povrata ako predam treći-četvrti dan konkursa....
 
E bio I ja, koji si bio po redu? Pitanje je samo sta je sa onim koje ce da mastovito ubace kao primljene postom ujutro. Jesi trazio da ti daju pecat sa datumom?

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Bio sam 4ti. Nisam imao nista pripremljeno od papira gde bi mi udarili pecat sa datumom, mada zvala zena UAP bas zbog toga kazu bice to po satnici zaprimljeno. Pitanje je koliko je ljudi bilo u srbiji u 7.30 na postama. Ne racunam na one koji su “vec prosli”.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
1570 coveka u 07:30 bilo ispred poste ali za 100e sto davali

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Bio sam 4ti. Nisam imao nista pripremljeno od papira gde bi mi udarili pecat sa datumom, mada zvala zena UAP bas zbog toga kazu bice to po satnici zaprimljeno. Pitanje je koliko je ljudi bilo u srbiji u 7.30 na postama. Ne racunam na one koji su “vec prosli”.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nisam primetio da su upisivali neku satnicu na kovertu, vec samo broj organa kome prosledjuju, uostalom primali su na dva saltera I slagali na dve gomile. Pitaj boga kojim ce redosledom to biti poredjano.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
U izmeni stoji da se uverenje o dospelim obavezama i 2 potvrde o predmetnoj investiciji, uprava pribavlja po sluzbenoj duznosti, jel ste vadili ovo ili ostavljate njima?
 
Nazad
Vrh