Subvencija za mehanizaciju

Nisi dostavio resenja o izmirenim obavezama vec oni trazili po sluzbenoj duznosti?
 
Meni je danas rečeno da je bolje da priložim i dostavim sva potrebna rešenja jer može da se desi da tokom zahteva po službenoj dužnosti kiksnem na nekoj banalnoj stavki i budem odbijen.
 
Meni nisu dali potvrdu u ns,rekli da to oni salju po zahtevu iz bg,ja sam predao za tanjiracu ove god krajem jula ali jos nikakav odgovor nisam dobio

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Znaci ja mogu da konkurisem,gazdinstvo na moje ime je aktivno od prosle godine a pre toga nisam bio nigde naveden i nemam u svojoj svojini ni ar zemlje

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Pa imam upisano..jel treba vidim i za porez dal je izmiren posto do sada nisam koristio te subvencije sve za kes sam uzimao pa se nista i ne razumem

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Poslate sve potvrde o izmirenim obavezama,krajem maja žena iz uprave zvala za taj dug ženu iz agencije ,mi izmirili ponovo i poslali potvrdu,čekali su 5 meseci da odkucaju rešenje,a prethodni put ni su zvali da se izmiri iako je proslo 16 meseci...lepo da čovek ne poveruje...ni sam sebi ne verujem...imam utisam da plati 2 godine unapred nesto će izmisliti samo da mi ne daju
 
Neverovatno.....
Inače redovno izmirujem obaveze, ali prošle godine kad sam konkurisao onda sam svaki namet plaćao po koju stotinu više da mi se ne desi da me odbiju zbog nekog duga. Igrom slučaja u martu išao u poresku da izvadim uverenje da sam izmirio obaveze kad kaže ona gospoja : Dužni ste 450din. Molim, reko'? Kako kad sve plaćam na vreme? Kaže menjao se poziv na broj u Januaru, pa sad imate viška na jednom računu a na drugom imate duga. Dala mi uplatnicu, uplatio i pomolio se da ovi za subvencije ne vide. I sreća pa nisu. Spomenio sam i knjigovođu i zakone i pozive na brojeve.....
 
Ljudi , nisam u toku, da li još važi pravilo, da se mašina kupi za svoje novce, a onda oni provere kupovinu pa uplate nama pare, ili je nešto promenjeno, tj. po odobrenju subvencija mi uplatimo naš deo a država subvencionisani deo na račun onome od koga kupujemo , čini mi se da je ministar ove godine najavljivao neke promene, ali nisam siguran ...
 
Pa imam upisano..jel treba vidim i za porez dal je izmiren posto do sada nisam koristio te subvencije sve za kes sam uzimao pa se nista i ne razumem

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
Nije mi jasno sta da im posaljes za porez kad nemas nikakvo poresko resenje jer kako si naveo nemas ni ar zemlje u licnoj svojini!
 
Nije mi jasno sta da im posaljes za porez kad nemas nikakvo poresko resenje jer kako si naveo nemas ni ar zemlje u licnoj svojini!
Pa ja ne znam,ja sam nosilac gazdinstva samo a sve se vodi na moga oca..tako i kad sam trebao da kupim traktor prosle godine banka mi trazila dokaz o porezu i izvadio sam ga u poreskoj da nemam nikako zaduzenje...

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh