Subvencija za mehanizaciju

Imaš trajni izvod a sada predaješ overenu kopiju izvoda.Mene takođe interesuje gde se vadi ova potvrda nadležnog pokrajinskog organa?
 
Tu dokumentaciju ne morate dostavljati i vaditi,oni to sve mogu proveriti po sluzbenoj duznosti kada budu obradjivali predmet.Trebalo bi to da pise u Pravilniku,procitajte ceo Pravilnik,par puta.
 
Pozdrav drustvo, zanima me vase iskustvo sa konkursima za mlade poljoprivrednike, 75% je povracaj ove godine, da li ste konkurisali i sta? Ja bih hteo vucnu tanjiracu, ali toliko ima ne kvalitetnih da je tesko izabrati kvalitet... Ko je od vas skkoro uzimao tanjiracu i koja marka vam je najbolja?
 
Moje gazdinstvo je previse matoro za njixov usr... konkurs.Izgleda im je namera da se otvaraju nova,na zenu,decu,komsije,macke ....samo sto vise da bude ?.
 
Ne znam samo kako da neko ispuni njihove glupe uslove iz konkursa za mlade . Ej da nije bio clan gazdinstva i da je registovan posle 1.1. 2018. Pa ko moze to da ispuni,????? Bas bih voleo da znam
 
Cek, ako sam ja tj cale prebacio gazdinstvo na mene 2018 u junu, da li ja spadam u ovu kategoriju za povracaj?
 
Nemanja mislim da ne spadas u tu kategoriju, jer to je gazdinstvo vec postojalo, samo je promenjen nosioc. E da si ti tj tvoj cale ugasio gazdinstvo a ti otvorio sasvim novo na tebe onda bi bio u konkurenciji. Ali opet ne hvataj me za rece ovo je samo neko moje razmisljanje na osnovu procitanog.
 
Ako si otvorio novo gazdinstvo posle 1.1.2018 a nisi bio član nekog prethodnog gazdinstva imaš pravo.Ako te je otac upisao kao člana gazdinstva kada je otvarao svoje gazdinstvo nemaš pravo.
 
Pricao sam nesto sa njim, mi smo samo promenili nosioca gazdinstva... Prvenstveno zbog ovog subvebcionisanog kredita od 1% kamate...
 
Ako nemas zemlje u svom vlasnistvu onda nisi ni bio clan ocevog gazdinstva sto znaci da to gazdinstvo je samo promenio nosioca i ako je tako onda u svakom smislu pozitivan si igrac za konkurs.
Ukoliko imas zemlje u vlasnistvu i bio si clan gazdinstva u ocevom gde je on bio nosioc, onda nemas pravo!
 
Nazad
Vrh