Subvencija za mehanizaciju

mixer87kac

Član
Učlanjen(a)
28 Feb 2015
Poruka
2.868
Da li i dalje postoji ono da supružnici ne mogu imati oboje gazdinstvo, ili je to ukinuto? Koliko me sećanje služi, mislim da toga više nema...

Nedeljko A.

Član
Učlanjen(a)
11 Nov 2013
Poruka
452
Da i ja napišem moj slučaj. 2017 u maju sam podneo zahtev po predračunu za plug, nisam tada znao kako to (ne) funkcioniše. Plug mi je trebao za tu jesen, računao sam da ću do tad dobiti odgovor i kupiti. Rešenje je stiglo godinu dana kasnije, da se odobrava pravo na povraćaj i rok od 90 dana da se kupi. Ja sam u medjuvremenu uzeo polovan plug. Nisam ništa odgovorio na to rešenje, a nisu posle ništa ni slali, da li mogu imati nekih problema zbog toga ne znam.
U to vreme se sećam da je i član Dukej konkurisao za špartač sa računom, jel ste dobili rešenje?

Učlanjen(a)
20 Sep 2011
Poruka
6.117
I ja to kazem. Na zenu sam otvorio gazdinstvo 09.2017. bas za ovakve stvari oni sad ogranicavaju sa datumom a nije koristila ni jednu investiciju. Mogu ja jos na 2 clana familije da otvorim nije problem, a sticice za 3god. jos jedan al cemu to!

PROFESORR

Član
Učlanjen(a)
25 Sep 2017
Poruka
436
Ala je ovo sa mladim ,novoregistrovanim gazdinstvima sargarepa na stapu,za sve one koji otvaraju na komsije,drugare-ice,kumice,itd,smestice neku patku ovi iz ministarstva svima koji sada otvaraju nova,ostaje da se vidi,zutu ili belu.

Послато са SM-J610FN помоћу Тапатока

zokib

Član
Učlanjen(a)
23 Nov 2009
Poruka
151
Kolege da li neko ima proverenu informaciju da li na konkursu za mlade moze da se konkurise u isto vreme po osnovu biljne proizvodnje ( prskalica ) i po osnovu farme svinja ( prednji utovarivac)? Ili se mora opredeliti samo za jednu?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Vrh