Subvencija za mehanizaciju

Jel dobio neko resenje za traktore? Cuo sam da su poceli da salju.
 
Izgleda da nije dobijo još niko rešenje ! Meni su rekli da će za traktore svima stići rešenje do 25.juna.
 
Tako i treba,sad bi svi ratari da budu povrtari,samo provere stroge,prvo vocari,pa povrtari,ako ima pravde

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam konkurisao pred kraj konkursa i za sad nista, a i ja bi voleo da budu te stroge provere za povrtarstvo, jer se tako najlakse moglo muljati za traktore.

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam konkurisao pred kraj konkursa i za sad nista, a i ja bi voleo da budu te stroge provere za povrtarstvo, jer se tako najlakse moglo muljati za traktore.

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока
Zato i kazem,dopisivalo se sve i svasta od povrca,a niko nema to povrce ni na fotografiji.

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
 
Dobice pozitivno resenje mnogo veci broj ljudi nego sto se ocekivalo. U pocetku, na raspolaganju je bio novac od 210.500.000 dinara, pa su "pronasli" i napakovali 700.000.000 dinara, a konacna cifra za koju ja znam, i zbog koje su produzili konkurs do kraja maja, to je 1.100.000.000 dinara za traktore.
 
A kad će konkurs za nas što smo ne obavešteni?Voleo bi da ljudi dobiju povraćaj za traktore!Ali bi isto tako voleo da iskreno pišu o tome,što se tiče traktora ne sitne priključne mehanizacije.
 
E to sto je predao u Nemanjinoj 35-i, na rang listi je u najboljem slucaju 500-ti, cak i ispod..prvo dobijaju oni koji su predali u posti u Takovskoj, odmah iza ponoci cim je otvoren konkurs
 
Da li su ta sredstva za mehanizaciju podeljena po mašinama ili je sve u istom košu. Npr. jedna suma koja će ići za traktore, druga za sitnu mehanizaciju, treća za nešto treće itd.?
 
Upravo se o tome i radi,konkurs otvoren i zatvoren za dan...ovi što su konkurisali sigurno su se obaveštavali u upravi za vodovod,pa brže bolje spremili dokumentaciju.Raspišite konkurs da traje po godine sa tim i tim uslovima,da sve bude transparentno a ne slenje poštom u Subotici ili šta znam.Znači papire su predali ljudi koji su znali sve pre izlaska konkursa jel tako???
 
Skoro 2 meseca je bio konkurs, ja sam pripremu dokumentacije zavrsio za 2-3 dana. Cena dokumentacije je bila oko 450din din (postarina za brzu postu i postarina za kovertu ka upravi za agrarna plaćanja) plus gorivo za jedno tri puta do opstine i to je to. I ja sam kasno se raspitao pa sam poslao u zadnjih 10 dana trajanja konkursa, pa ako daju daju, smatram da nisam imao pa izgubio. Ako ne daju bar necu morati u nove kredite.

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh