Subvencija za mehanizaciju

Strasno sta rade.
Za 365 dana ako si iz Vojvodine,apliciras za Hu drzavljanstvo i dobijas ga.Odmah mozes da apliciras i za subvencije preko prosperitatesa.
Ako vec imas Hu drzavljanstvo,mnogo brze zavrsavas ceo proces.Mislim da je sada jan/febr. bio konkurs i vec je papiroloski zavrseno.
A jezik,deda ,baba,da su ziveli ovde,pradeda,to nista??

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
 
Ja imam starosedeoca odavde pa nemam ni hu drž. ,ni pristup fondovima iz hu,i ne znam hu jezik ali razumem kad mi neko nešta sere na hu ,tako da automatski ne mogu dobiti hu drž. jer ne znam jezik tako dobro.
 
Ovo sto rade to ni jedna vlada nije radila.Preterali su svaku meru .....rokovi kratki,planovi dozvole čuda Bozija......zalosno jednom recju.Progutali smo 2000 po ha +2000 i sad ima da nas ebu .....dobro znamo koji im je cilj samo slep.ovo ne vidi.Po neko se koprca po neko zaludjuje ali od ovoga nema nista.
 
Tako je Slobo. Neka se ljuti ko hoće, evo i ja sam poljoprivrednik voćar - poljoprivreda je postala zabava za budale!
A što se vlasti tiče - kakav narod, takva je i vlast! Uvek i svagde bilo i biće, samo se nekada zaluđujemo da nije tako. Jeste.
 
Poslao i ja danas za mladje od 40. Jedva skupio 31 bod, ne nadam se ali bih se pokajao da nisam poslao.
Dobro si toliko sakupio meni je na ženu tri deteta ... ali nemamo više od 37. ??????

- - - - - - - - - -

Poslao i ja danas za mladje od 40. Jedva skupio 31 bod, ne nadam se ali bih se pokajao da nisam poslao.
Dobro si toliko sakupio meni je na ženu tri deteta ... ali nemamo više od 37.
 
Kako ce to za mlade odredjivati, posto pise do 75%, verovatno na osnovu bodovanju ce ici srazmeran i procenat povracaja, ili ce svakom kome odobre dobiti 75% povracaj?
 
Svakom kome odobre ide 75%. I u onom zahtevu sam racunao koliko je to, da se ne muce kad gledaju kome ce da daju :osmeh:

- - - - - - - - - -

I u konkursu pise ako bude vise od predvidjenih para onda se odobrava po broju bodova, a ako je isti broj bodova onda ko je pre poslao.
 
ima tabela gde se vidi koliko bodova dobijes za pojedine stavke, ja imam samo 1 dete (6), srednju veterinarsku (10) i opstina je u trecoj grupi (15). ostalo nista ne dobijam, mislio sam da cu i na PIO ali ja radim i to na neodredjeno, a dobija se ako si PIO osiguranik samo u poljoprivredi.

- - - - - - - - - -

Vreme predaje se gleda samo za poslednje na listi sa istim brojem bodova.
 
Nazad
Vrh