Subvencija za mehanizaciju

Dajte link ka stranici Ministarstva poljoprivrede gde su okačeni ovi pravilnici, ja nikako ne mogu tamo da ih pronađem.
 
Prvi link je ka SVIM pravilnicima,drugi je ka JEDINOM pravilniku vezanom za priključnu mehanizaciju koju je kolega prvi spomenuo.
 
Znaci mi preko 40 godina,koliki je moj deo? Nista izgleda,mi ,,matori'' mozemo u penziju pa da krckamo 10000 dinara od polj.penzije.Ja taman kupio mulcer i po prvi put hteo da trazim subvenciju ali trt...
 
Bilo je jos pre govora da je povrat 75% od vrednosti investicije a maks 1200000 din.

Послато са FRD-L09 уз помоћ Тапатока
 
Neverovatno kako su nas prešli. Ovo je obmana svih gradjana Srbije. Pričali su kako će od sada pomagati mladim poljoprivrednicima ali nisu rekli da će subvencije za mehanizaciju ukinuti starijima od 40 godina, kojih ima mnoogo više. E ovo je van svake pameti. Veoma sam razočaran a planirao sam kupiti plug pošto je bilo priče kako će uvrstiti i plugove u podstcaje.
Treba na ovo nekako reagovati i upozoriti vladu na ovaj promašaj koji prave. Inače ja sam u septembru napunio 40 godina, šta da vam kažem.
Tablica za podsticaje kao i prošle godine ali samo za mlade do 40 god.
10 puta sam pročitao i nemogu da verujem svojim očima šta čitam i jeli to istina.

Evo i linka : http://uap.gov.rs/wp-content/uploads/2017/03/ПРАВИЛНИК-МЛАДИ.pdf?lang=lat
 
Neverovatno kako su nas prešli. Ovo je obmana svih gradjana Srbije. Pričali su kako će od sada pomagati mladim poljoprivrednicima ali nisu rekli da će subvencije za mehanizaciju ukinuti starijima od 40 godina, kojih ima mnoogo više. E ovo je van svake pameti. Veoma sam razočaran a planirao sam kupiti plug pošto je bilo priče kako će uvrstiti i plugove u podstcaje.
Treba na ovo nekako reagovati i upozoriti vladu na ovaj promašaj koji prave. Inače ja sam u septembru napunio 40 godina, šta da vam kažem.
Tablica za podsticaje kao i prošle godine ali samo za mlade do 40 god.
10 puta sam pročitao i nemogu da verujem svojim očima šta čitam i jeli to istina.

Evo i linka : http://uap.gov.rs/wp-content/uploads/2017/03/ПРАВИЛНИК-МЛАДИ.pdf?lang=lat

Ako imaš nekog mlađeg od 40 godina u gazdinstvu,mislim da on ima pravo da podnese zahtev ako sam dobro shvatio njihove članove i podčlanove.
 
Nažalost nemam.
Svake godine sam kupio neku mašinu ali ove godine izgleda ćorak. Ima li nade da će izaći neki pravilnik i za nas matorce od 41 god?
 
Neverovatno kako su nas prešli. Ovo je obmana svih gradjana Srbije. Pričali su kako će od sada pomagati mladim poljoprivrednicima ali nisu rekli da će subvencije za mehanizaciju ukinuti starijima od 40 godina, kojih ima mnoogo više. E ovo je van svake pameti. Veoma sam razočaran a planirao sam kupiti plug pošto je bilo priče kako će uvrstiti i plugove u podstcaje.
Treba na ovo nekako reagovati i upozoriti vladu na ovaj promašaj koji prave. Inače ja sam u septembru napunio 40 godina, šta da vam kažem.
Tablica za podsticaje kao i prošle godine ali samo za mlade do 40 god.
10 puta sam pročitao i nemogu da verujem svojim očima šta čitam i jeli to istina.

Evo i linka : http://uap.gov.rs/wp-content/uploads/2017/03/ПРАВИЛНИК-МЛАДИ.pdf?lang=lat
A kako za firme, ako je direktor, vlasnik stariji od 40 nema subvencije :sta:
 
Nazad
Vrh