Subvencija za mehanizaciju

Neprave oni nikakav promašaj, znaju oni jaaako dobro šta rade, i rade samo za sebe, a za sve ostale ih baš zabole.
Ovo je samo da se pred izbore zamažu oči narodu, a dok narod shvati da od toga nema ništa, oni jašu još jedan krug ...
 
Meni nije jasno na primer ljudi koji su već kupili mašinu kad će oni predati zahtev .? Da li se čeka konkurs ili se predaje sad sa kompletnom dokumentacijom.
 
Pozdrav,Jel dobio neko pare skoro za povracaj za mehanizacije i kad ste predali papire?Ja sam predao pocetkom okt i kazu mi da treba da dobijem resenje da je predmet zavrsen,koliko je njima potrebno da poslaju resenje i pare ??
 
Pozdrav,Jel dobio neko pare skoro za povracaj za mehanizacije i kad ste predali papire?Ja sam predao pocetkom okt i kazu mi da treba da dobijem resenje da je predmet zavrsen,koliko je njima potrebno da poslaju resenje i pare ??
Vec sam pisao, kupio prskalicu u aprilu 2016, zahtev poslao pocetkom maja a pare dobio u decembru.
Nego mene zanima da li je sve isto kao prosle godine za subvencije, kupio bih frezu pa da znam da li mogu racunati na sub. inace imam 43 god. ako neko zna.
 
Kako sam ja preksinoc cuo na lokalnoj tv, pravilnik o mehanizaciji treba da izadje za nedelju dana, pretpostavljam da je to za ove koji nisu mladji od 40g. Jedino da je prilog stariji pa da su mislili za ovo sto je izaslo.
 
Bice objavljen javni poziv za podnosenje dokumentacije i bice bodovanje. Pa se pravi rang lista u kojoj ce svi imati uvid. Tako su mi objasnili kada sam zvao Upravu za Agr.Pla. To je za mladje od 40g. Nisu znali da kazu kada ce poziv izaci. Uskoro rekose.

Nada poslednja umire.
 
Juče nađem na netu obrazce (valjada su to ti bili) i sve a danas već nema, uglvnom da, bodovaće se i neće se morati kupvati mašina već samo predračun i pored gomile ispunjenih upitnika prodavac mora da garantuje da može isporučiti mašinu u roku od 150 dana...sve u svemu idu da što manje daju....
 
Da li to za mlađe od 40 godina obuhvata i traktore? Pošto nemam ni voća, ni vinograda ni povrća pa ova uredba što je izašla mene ne kači.

Послато са SM-J320F уз помоћ Тапатока
 
Izeš ga ... šta potpada pod tu uredbu za mlađe?

Послато са SM-J320F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh