Subvencija za mehanizaciju

ti su tajnoviti ko bobovi sogori,nemos' ih za rep u'vatiti!
 
dali neko zna sta treba od dokumentacije da bi se ostvario povracaj za kupljenu pneum. sejalicu Maja 6-redi i na koju se adresu salje :ppozdrav:
 
Potrebna pomoć...
Koliko je povraćaj na prskalice, kako, gde, šta...
Ako ko zna link od uredbe, nisam uspeo da ga nađem. Hvala. ::pomoc:; ::pomoc:; ::pomoc:;
 
Abro jel pao pazar na sajmu i koju si uzeo prskalicu :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1274474419[/time]
_________________________________________________
ZRENJANINAC je napisao(la):
http://www.agroinfo.in.rs/uredbe2.html

ali ti je najbolje da odeš u trezor i da tražiš da ti daju oni uredbu i zahtev jer nije isti kao ovaj sa interneta. :ppozdrav:
moj brat je kupio traktor i otisao je u Sabac i dali su mu sve sta je potrebno da se popuni i preda preporucenom postom kazu da ima zahteva sa nepotpunom dokumentacijom i bice odbijanja :ppozdrav:
 
Abro, svaka ozbiljna prodavnica mehanizacije će ti dati i popuniti sve papire, ti samo pošalješ preporučenom poštom, oni treba da znaju šta ti treba, a šta ne.
 
Ima li koga da je konkurisao ili zna nekoga ko jeste.Interesuje me koliko se u proseku skupi bodova?
 
Pa ja sam odlučio da u ponedeljak počnem da skupljam papire i predam to u Šabac do petka.Žena mi ima 63 boda i svi mi kažu da je dosta jer se malo prijavilo do sada.Ako dobijem odobrenje kupujem traktor ,a ako me odbiju onda će da pričeka.
 
@mica967
Pazar još nije pao , čekam odobrenje kredita a što se tiče odabira-leško, više o tome kad sve sredim.
@zorancile
To je provereno ili misliš da je tako?

Hvala na savetima. :ppozdrav: :cao:
 
Abro to je sigurno tako ,bilo je tako i prošle god. i predprošle ja sam uzeo sejačicu,sadnice ,sistem za zalivanje i atomizer svi prodavci su znali šta treba da šalju(garancije,račune.otpremnice...itd).
Ti samo sredi šta je do tebe a za njih se ne brini i njima je u interesu da roba ide.

Diklofen to ide u prilog mojoj tezi od 50-55 bodova žene +10 = 60-65.
Odmah skupljaj papire ovo je lepa prilika za pazar!
 
diklofen je napisao(la):
Pa ja sam odlučio da u ponedeljak počnem da skupljam papire i predam to u Šabac do petka.Žena mi ima 63 boda i svi mi kažu da je dosta jer se malo prijavilo do sada.Ako dobijem odobrenje kupujem traktor ,a ako me odbiju onda će da pričeka.
Ja mislim da ce prednost imati koje vec kupio traktor.Njih par su kod nas tako radili. :sta: :ppozdrav:
 
A vidite meni se nesto javlja da cemo svi ispusiti. Ako nemaju novaca za regres repromaterijala, odakle im za mehanizaciju? Otkud sam i kupovao traktor... :udri: :udri: :udri:
 
Nazad
Vrh