Subvencija za mehanizaciju

Расписан јавни позив за субвенције за механизацију:

 
Pročitah ceo javni poziv ali nigde ne piše koliko iznosi subvencija 😡. Vidim da se prihvataju računi od marta 2022. i da je minimalna investicija 65000. Ukupno je predviđeno pola milijarde dinara za ovu meru. Teoretski je moguće da subvencija bude 10% od vrednosti investicije ili čak i manje. U ovom pozivu piše svašta nešto ali ono najvažnije (visina podsticaja) kao zmijske noge. Ako neko zna gde možemo da vidimo koliko se tačno subvencionišu investicije u mehanizaciju nek napiše. Hvala unapred
 
"Највиши укупни износ подстицаја који корисник може да оствари по захтеву за једну календарску годину износи 800.000 динара."
Pise na prvoj stranici koja je postavljena pre nego sto se klikne na tekst javnog poziva .
 
Raspisuju nove konkurse a stare obaveze nisu izmirlili...

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока
 
@cika_laza
Ali to nije % od investicije Šta kada kupiš nešto za milion dinara koliko je % subvencija?
50% od cene mašine bez PDV-a, a do maksimalno 800.000 dinara.
Jedini sam rekao da će biti subvencije 1-og avgusta ili septembra. Jedino što su me slagali je da će pravila izaći 7 dana pre konkursa.
To što rade nije po zakonu ali neka ko da ih tuži.
 
Vidim da za sakupljac sena nema povracaj
Za plug sam konkurisao
A pod sta bih mogao da podvucem rotacioni sakupljac sena fpm?(balerina)
 
Ostavio sam po sluzbenoj. Mislim da imam nesto da doplatim. Mogu i kasnije to ubaciti. Moze se meenjatinzahtev vise puta.
U pravilniku pise da ukoliko postoji dugovanje uprava salje opomenu za placanje u roku ne manjim od 8 dana. Sve ce se desavati naravno elektronski.
 
Nazad
Vrh