Subvencija za mehanizaciju

za te pare mozes da kupis koi hoces traktor neko zavisi koliko ko hoce da se pruzi, a jos ako ce da ga tera neko drugi onda je RUS najaca masina taj moze da sarani 2 garniture vozaca. imam ja sliku jednog RUSA super 3 kg rdje na njega pali i ide da ore 15 lanaca danas
 
Moj traktor radi 35 dana (350rs) godisnje, taj ce po toj tvojoj logici da sahrani tri - cetiri generacije vozaca.
 
sta sad lupas svi branite te RUSE ko da ste se vencali sa njima kao nisu skupi dobro radu svake druge nedelje se kvaru al nema veze ce da i namestamo nema veze cuti da nebude gore. neznam sta ce okupacija ce da strelju nemamo novaca a svi imate bar 5 vagona u stek. na fejs ti slika case kombajna sto nisi turio rusa.
 
pogledaj malo moje poruke pa ces videti sta sam pisao za te ruse, i ne branim nista.kupio sam 2x veci traktor nego sto mi bio potreban, iz tog razloga da bi sto vise vremena provodio na nekom drugom mestu(sa porodicom, da vidis samo kako imam zlatnog sincica. u kafani. na razno raznim zajebancijama, gde god one bile, pa znas i sam)ja volik paorluk, al ne da budem rob zemlji...

pusti ljude da kupuju sta im je volja, nemoj im soliti pamet.
jeli bre da nije tebe pregazio neki RUS pa da ih tako mrzis:haha::haha:
izvinjavam se za :off_topic:
 
da je ziv i zdav i blesav ko tata. po meni nemora nista ni da kupe moze jos da se radi s konji i volovi, za dalji napredak rus je tu pojacan kinezom.
 
Kolege razmisljam o kupovini traktora mahindra 475 ili 476 tako nesto je oznaka, od 42ks treba mi traktor za manje poslove.Dali neko zna kakvi su uslovi kamate,ucesce povracaj od drzave ako uopste postoji!itd
 
Pošto ti je subvencionisana cena u startu odbijena,znači nemaš naknadno da potražuješ sredstva, tako da ne vidim razlog da ne može.
 
Piše da se ne sme otuđiti 3 godine i ono što sam napomenuo država isplaćuje proizvođaču 20% tako da ga dobiješ (uplaćuješ)po umanjenoj ceni.
 
PIO nije uslov,mislim da je samo potrebna potvrda da je registrovano domacinstvo

PS> I naravno pare,bez njih takodje nemoj ic i:osmeh:
 
Nazad
Vrh