Subvencija za mehanizaciju

To je nešto drugo, tražio si bespovratni, ovo je klasičan kredit po dobrim uslovima i lako odobravaju.
 
Poslednja izmena:
Ja sam isto slao ranjije zadnji dan ali je bilo preporuceno i nikad nisam imao problema.
Da li postoji zakon gde se preporučeno pismo lii pošiljka razlikuje od obične pošte,preporučeno je brže i sigurnije ali u zakonu stoji da je radnja već započeta za vreme trajanja konkursa ,i to tvoje nije moglo biti zavedeno na vreme ,za Ipard tolerišu i 15 dana ....nije do pošiljke ,do ljudi je !?!
 
Dzabe je bilo da saljemo preporucena pisma kad je posta strajkovala i moglo se poslati pismo ali su mi rekli ko zna kad ce biti dostavljeno primaocu..tako da sam ga preko brze poste poslao u ministarstvo,pratio posiljku i slikao kad je dostavljena primaocu da imam crno na belo

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Niko se više ne javlja,izgleda da smo mi zadnji odbijeni....ako neko zna neku vezu dajem pola-pola ,ima za dve godine da se dobije..... pozdravljam sve prazite u ministarstvu poljoprivrede ,preletače i ostale botove što čitaju ovaj forum a i one što ne čitaju....pocrkali da bog da svi
 
Zmaje, zašto si tako ljut?
Ljut....razočaran ,bolje rečeno ubijen u pojam,osećem se kao da sam Srbin na Kosovu ili Hrvatskoj...kao da ovo nije moja zemlja,pa ja sam 90-tih dao i mladost i žrtvovao se za ovu zemlju,moji su oduvek bili lojajni ovoj državi ,čak i kada su živeli pod Austrouarskoj...ginuli ,bili u zarobljeništvu...a sad za mene nema ništa a ni za moje troje dece ,ni posla a niti možes od poljoprivrede pošteno živeti,skoro 11000 eura je u pitanju....to nisu mali novci ni za mnogo jače gazdinstvo...plus me prošle godine topila voda i tukao led gde sam isto pukao blizu toliko.......ćerka konkurisala kod pokrajne i bila na spisku i onda promene spisak pred objavljivanje...ima toga dosta bi bio ljut
A komšinica ne-da
 
Ljut....razočaran ,bolje rečeno ubijen u pojam,osećem se kao da sam Srbin na Kosovu ili Hrvatskoj...kao da ovo nije moja zemlja,pa ja sam 90-tih dao i mladost i žrtvovao se za ovu zemlju,moji su oduvek bili lojajni ovoj državi ,čak i kada su živeli pod Austrouarskoj...ginuli ,bili u zarobljeništvu...a sad za mene nema ništa a ni za moje troje dece ,ni posla a niti možes od poljoprivrede pošteno živeti,skoro 11000 eura je u pitanju....to nisu mali novci ni za mnogo jače gazdinstvo...plus me prošle godine topila voda i tukao led gde sam isto pukao blizu toliko.......ćerka konkurisala kod pokrajne i bila na spisku i onda promene spisak pred objavljivanje...ima toga dosta bi bio ljut
A komšinica ne-da
Ne daj se čoveče, oduvek su vlasti na ovim terenima bile protiv nas pa smo opstajali, žilavi smo. Što kaže Matić, mi čak imamo i minstarstvo Protiv poljoprivrede, glavu gore.
 
Samo da ne bude ove nedelje, nesto sam gripozan pa mi se ne lopataju kukruruzi da uplatim moj deo :ROFLMAO:
 
Haha ja sam na vreme sakrio deo za uplatu,nego se plasim da mi prase je preraste i jagnje ako odugovlace...Bojceticu za sta si ti slao predracune?

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Za prikolicu sam poslao.

Ako prase ceka da prikolica stigne imace 100kg, bolje odvoj sada ponovo jednog od krmace pa koji bude primereniji tog koljes :riba:
 
Nazad
Vrh