Subvencija za mehanizaciju

Zali se, imas datum kada si poslao i to ti je u roku. Nisi ti kriv sto oni nisu zaveli u roku konkursa
 
Da se pohvalim....treći put odbijen,ovog puta je zahtev neblagovremen,poslat 29.08 a zaveden 02. 09 2019 ,da čovek ne poveruje,ovakvu nepravdu treba istrpeti...ne mogu više

Datum slanja postom se racuna. Imas pravo na zalbu
 
Maticu jos malo pa rezultati,jel su rezervisani prasici i jagnjici. Ovih dana sam svasta procitao i cuo vezano za subvencije tako da ne nadam se ic u ista

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Bese do kraja februara rezultati...ma dobra vila ce nam reci vadite pare iz dzepa i kupujte sta vam treba

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Sanse da se prodje su 5% a da ne prodjemo 95%.
Cisto sumnjam ali videcemo.
Sinisa1979 kako si tako siguran da prolazi?
Ili si sarkastican ili siguran?
 
Pa bio bi red posto prvi put smo konkurisali za neku masinu uz pomoc drzave..nada kod mene 5% prodja 95% nista..

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Miloše, tvoja šansa da prođeš je ista koliko i petao da skoči. :) šala mala..... Nadam se da i ti prolaziš mada su ti šanse fifti-fifti. Opet šala! :)
A za kolege? Za njih sam siguran. Znaš, moj me insekat nikad ne vara! A i nešto mi se javlja..... 😵 da ne kažem da sam vidovit. :)
 
Ne znam da li je neko obratio pažnju za ove konkurse pokrajinske što su sad izašli pre neki dan,nešto mali iznosi.Svi zajedno konkursi milion eu
Neprijatno me uznenadilo za preradu mesa i mleka skromnih 15 mil dinara
 
Nazad
Vrh