Subvencija za mehanizaciju

Sekirate

Послато са TA-1032 помоћу Тапатока
 
Sa kim god sam pričao za ranije konkurse a da je prošao priznaje da je platio. I za ovaj konkurs imam priznaje nekih ljudi da će platiti procenat i da sigurno prolaze. Moj sin je konkurisao bez ikakve veze i procenta videćemo šta će biti. S obzirom da mnogi plaćaju ne nadam se ničemu.

Послато са TA-1032 помоћу Тапатока
 
Taj sto ti kaze da je platio da prodje baci u vodu odmah..ti sto imaju vezu ne pricaju nista da se ne bi ofirali..sve su to glumci i foliranti...ja idem tom stranom da ako treba sve da podmazem **greška ti ja takvu pomoc..bolje skupi pare i kupuj za kes mirna ti glava...

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Ne laž znam ljude. I nije tačno da se ne isplati ako dobiješ povraćaj 1500000 od toga za mito daš od 10 do 20 posto opet si u dobrom plusu.

Послато са TA-1032 помоћу Тапатока
 
Ministar je rekao da je stiglo 5500 zahteva. Ne znam tačno koliko je budžet ali otprilike ima para za 1000 do 1500 kandidata.

Послато са TA-1032 помоћу Тапатока
 
Ministar je rekao da je stiglo 5500 zahteva. Ne znam tačno koliko je budžet ali otprilike ima para za 1000 do 1500 kandidata.

Послато са TA-1032 помоћу Тапатока
Ako se moze ministru verovati, aj nek bude onda 5500 zahteva. Ali ako je neko vec cuo ovu informaciju od njega onda zasto taj ne zna i sa koliko para raspolazu za ovaj konkurs.
A drugo, ako vec ne znas sa kojim budzetom raspolazu, kako mozes znati za koliko kandidata ima novca?!
Kako mozes znati koliko svaki kandidat procentualno potrazuje povracaj?!
Tako da ne vidim da mozes znati ni otprilike koliko kandidata prolazi.
 
Spustimo loptu ljudi i da stignu resenja do marta,aprila taj dan mora doci...svako je nestrpljiv i razmislja dal jesam ili nisam prosao..bice kako mora da bude i do sad smo kupovali bez pomoci drzave pa i dalje zivimo i radimo..

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
rec je o subvencijama sto drzava daje 75% na predracun...to i jeste olaksica nisi dao zive pare vec cekas prvo da ti odobre pa da dodas razliku..ja ovo prvi put radim i nisam neki optimista sto se toga tice,do sad nikada nisam slao..nego o cemu bi mi razmatrali kad nam dosadno kuci uvece i dok imamo lufta da se druzimo preko foruma i iznosimo svoja misljenja
 
To za mlade izgleda nece pre leta da izadje rang lista. Jedan bio na sajmu ovom u BGu i pitao na standu ministarstva ili uprave ako sam lepo razumeo. Rekli su mu da imaju 5500 zahteva i da ce im trebati malo vise vremena od ocekivanog da to sve pregledaju, boduju i rangiraju.
 
Nazad
Vrh