Subvencija za mehanizaciju

I ja sam omasio. 2017 bilo 40% na pokrajinu (malo je dobilo, verovatno ne bi ni ja, ali bi barem imao priliku pokusati) a ja kupio 2019 sas pdv sve placeno.
 
Ja sam kupio 2010 Belarus 820 i naravno odbijen,tadašnji razlog za odbijanje je bilo da je koverta stigla "otvorena" ...tada je UAP bila u Šapcu....nećete verovati,možda je nekima i smešno ,ali tako je !?!
 
Da ne bude da baš nikad nisam dobio ,dobio sam 2014 g za sejalicu za pšenicu Majevica i Rasipač Turski 1200L ....i jedno i drugo mi se ubrzo pokvarilo ,sa sejalicom sam posejao 4 kj i prodao,a rasipač posle 2 god....tako,čisto da ne bude da baš nikad nisam.....od 2002 na ovamo kupio sam 7 novih traktora ,setvospremače,tanjirače ,prskalice,rasipače po 2 kom špartač,razrivača 3 kom ,sejalica Majevica 6 redi za kukuruz, i naravno ...sve je to u medjuvremu menjano ....znači puno sam ulagao i gotovo ništa dobijao....radio sam za trgivce i ostale u tom lancu...
 
Ispočetka su mašine bile svakojake,a posle me je opterećivao pdv pa sam i ulagao i kupovao zbog pdv ...,premošćavao razne situacije ,snalazio se ,presipao iz šupljeg u prazno dok mi se nije otvorila mogućnost za još jedno gazdinstvo...a i prošlo je već dosta godina,sa puno oscilacija !
 
Da ne bude da baš nikad nisam dobio ,dobio sam 2014 g za sejalicu za pšenicu Majevica i Rasipač Turski 1200L ....i jedno i drugo mi se ubrzo pokvarilo ,sa sejalicom sam posejao 4 kj i prodao,a rasipač posle 2 god....tako,čisto da ne bude da baš nikad nisam.....od 2002 na ovamo kupio sam 7 novih traktora ,setvospremače,tanjirače ,prskalice,rasipače po 2 kom špartač,razrivača 3 kom ,sejalica Majevica 6 redi za kukuruz, i naravno ...sve je to u medjuvremu menjano ....znači puno sam ulagao i gotovo ništa dobijao....radio sam za trgivce i ostale u tom lancu...


Koji Turski rasipac je bio u pitanju?
 
Da li moze da se konkurise za istu vrstu masine opet nakon par godina ? Jer sam dobio 2014 povracaj za prskalicu 440l a planiram da kupim ovog proleca vecu od 660l i da posaljem racun normalno ako bude opet konkursa na leto.
 
Ja sam nesto nacuo od coveka koji radi u min.polj da za prikljucne masine moze biti u septembru mesecu a mozda i ne bude jer je velika guzva zbor izbora a i ima i dosta zahteva predatih za ove traktore.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
Mene je moj lemken kosta 12.500 3+0 resetkasta daska, radno transportni tocak , crtalo diskosno. Veliki pretpluznjaci za kukuruz. Vukli ga sa Arma trakom od 110ks ove jeseni na 3x38. Slaze za sve pare. Trazi brzine plug. Potrosnja bila 13 l po kj. Sledece jeseni probacemo prvo 3x33 da vidimo razliku. Prosao na 50 % povracaja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Što ne mora da znači da je on krivac za ovu glupost... Nije da ga branim (ne poznajem čoveka i nemam ništa od toga da ga branim) ali mislim da je prve godine (njegovog zaposlenja) na nagovor forumaša ubacio nešto..... Prednje utovarivače za traktore ili tako nešto.
A ovo ko je smislio za povrat za traktore.... Alal mu ćufta.
 
Ja sam dobio za tifon 2013 dok su zuti bili na vlasti.Posle mesec dana mi poslali vodnog inspektora da moram da placam zalivanje po ha ili da stavim vodomer na bunar.E gospodjo ja procitam zakon do 0.5ha se neplaca😀bunarska voda
 
Nazad
Vrh