Subvencija za mehanizaciju

Meni za 2018 stigla resenja i pare posle 20tak dana. Otprilike godinu dana nakon slanja zahteva. Dok mom drugu na predracun iz 2017 jos nije stiglo, izgleda da ih je ta 2017 sa predracunima izjebala tj zatrpala, jer vrlo malo ljudi znam da nisu poslali predracun bar za 1-2 masine jer im je ipak bila sigurica da ce im kad tad uplatiti ako im odobre.
 
Dobio resenje po predracunu iz 2017. Kaže mi službenik iz Uprave da će se do kraja godine rešiti sve iz 2017.

Послато са SM-G930F помоћу Тапатока
 
Prosle godine sam predao za rasturivac i navigaciju,ove godine za sejalicu,da bar zovu da im fali neki papir....tisina....kao da nisam ni predao
 
To je za lokalnu bandu tamo ,a narod je naš,ako sam te razumeo dobro ti barataš između pravoslavaca,katolika i muslimana iz republike srpske,e sad dali ima neke razlike koje je vere bandit.I kod nas ima žena sa 3 i više dece,ima ratnih invalida koji se pitaju kog su kurca izgubili deo tela ili uma ratujući u BIVŠIM repuplikama sfrj.
Ne znam kako je u drugim opštinama ali ovde kod nas oće da gase seoske ambulante koje rade 2 dana nedeljno i to ako nemaju prilaz za invalide i tako mi u selu moramo kupiti lift za invalide od 7 hilj. evra a nemamo u kolicima nikog(nek tako i ostane) a broji nas jedva 400 duša.
 
Direktorka UAP izjavila danas da je isplaćeno 98,5% subvencija za 2018 godinu.....izgleda da ne živim u Državi Srbiji !
Da li je laganje jedini način opstanka u društvu....pitam se?!
 
Stigla uplata za rasipač. Predato prvi dan konkursa, rešenje stiglo 11 septembra.

Sent from my COL-L29 using Tapatalk
 
Da li izvodi iz MK rodjenih mogu biti stariji od 30 dana ?

De se nabavlja ova potvrda u NSu i jel moze postom da se nabavi ?
6) потврду надлежног покрајинског органа да за предметну инвестицију не користи подстицаје по неком другом основу (субвенције, подстицаји, донације), односно да иста инвестиција није предмет другог поступка за коришћење подстицаја – ако подносилац захтева има пребивалиште, односно седиште на територији аутономне покрајине;
 
Nazad
Vrh