Steyr

Da, baš slučajno da su digli cene.

Što bi rekao jedan moj dobar prijatelj, apropo slučajnosti. Slučajnost je kad odeš u kafanu, dobro se napiješ pa padneš na leđa i prebiješ onu stvar. :haha:
 
Ono sto sam ja video svojim ocima to je vrlo vrlo loseg kvaliteta. Delovi koje moras da pogadjas da li odgovaraju i ... Sve u svemu preskupo za nista posebno. Da je jeftiniji za 10k evra onda bi mogao da bude zanimljiv, ovako nije puno kvalitetniji od Breznjeva.
 
Ja priznajem u Steyra sa CVT menjačem samo,ovi ostali otom-potom tako je kako si napisao...
 
To je moj licni utisak, mozda gresim. Mozda, ali tesko. Vrlo vrlo lose skarabudzen traktor. kabina je fensi, a ostalo je sve nakaradno nekvalitetno. Naravno za te novce.
 
Ja sam slušao na RTI dane u Titelu jednog čoveka iz Banata koji poseduje tri komada,da su sa CVT menjačem uspeli da pooru neke ritine sa bezmalo pola goriva u odnosu na nekog NH sa Powershift menjačem.Tu imaju prednost u potrošnji,ali samo CVT...

- - - - - - - - - -

Predavači su taktore CNH grupacije poredili sa jednom porodicom automobila a to je ovako izgledao tad na prezentaciji da je Steyr=Audi,Case=Volkswagen,NH=Seat...:ppozdrav:
 
Ne,ne,ne...JX95=Golf 2...jednostavan bez nepotrebne elektronike i čiča bidža,pouzdan...i da ne kvare se ni jedan ni drugi...:osmeh:
 
Evo slika jednog skroz loseg. Nikako nije dobar...
8e98f1a31b5b0742975648d269351c75.jpg
91fc73d7c5c891b0007180fdec8e6ac1.jpg
b30db348c33f5d1764dbc49ecfb9aa1e.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh