Steyr

mucobieno

Član
Učlanjen(a)
3 Dec 2008
Poruka
4.309
Slab je to Expert kad ima fiksne zadnje felne, ne znam ni da li u kukuruz moze. Znam da Maxxumi nisu mogli iako je balon mogao da prolazi, ali pomeranje felne nije bilo moguce.
Zato se stave osovine sa glavcinama na pomeranje. Ili podesive felne. Ovaj sa slike svakako tesko da moze. Nosi gume 600 mm

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

ciganek1

Član
Učlanjen(a)
20 Maj 2012
Poruka
34
Kupio steyr 4115 profi prije 2-3 mjeseca ali nikako da shvatim zbog čega mi ne rade 2 i 3 elektrohidraulički priključci. Na displayu su ove slike a iza blinka crvenom bojom. Ako neko znade nešto više , molim za pomoć.

mucobieno

Član
Učlanjen(a)
3 Dec 2008
Poruka
4.309
Na zadnjem desnom stubu imas prekidac za spoljne izvode. Da nije on ugasen? Udji u opcije i podedavanje spoljnih krugova. Da nije protok smanjen?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Spajki

Član
Učlanjen(a)
11 Okt 2009
Poruka
4.650
Verovatno imaš objašnjenje tih kodova u šifrarniku na kraju uputstva za upotrebu.A u uputstvu sigurno postoji objašnjenje za upotrebu tih hidrauličnih priključaka.

mucobieno

Član
Učlanjen(a)
3 Dec 2008
Poruka
4.309
Ima ovde dobar poznavalac. Ako nenadjes nikoga tu. Javi se da ti dam broj. Radi samo CNH

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

botenzzi

Novajlija
Učlanjen(a)
25 Jun 2010
Poruka
4
Pozdrav
potrebna mi je pomoc oko rasporeda zica za multikontroler,u pitanju je steyr 9145.

Prilikom rasklapanja rucice ovi mali konektori nisu dobro bili utaknuti pa su u medjuvremenu ispali,a nisu oznace i tako da sad nema funkcija jer su mjesta pomjesana.
Ako neka ima ovakog steyra oduzio bih mu se da mi prepise raspored.

Vrh