Steyr

ichbinmilan

Član
Učlanjen(a)
28 Jan 2013
Poruka
1.735
Da, baš slučajno da su digli cene.

Što bi rekao jedan moj dobar prijatelj, apropo slučajnosti. Slučajnost je kad odeš u kafanu, dobro se napiješ pa padneš na leđa i prebiješ onu stvar. :haha:

paorpaor

Član
Učlanjen(a)
28 Jan 2009
Poruka
11.554
Ono sto sam ja video svojim ocima to je vrlo vrlo loseg kvaliteta. Delovi koje moras da pogadjas da li odgovaraju i ... Sve u svemu preskupo za nista posebno. Da je jeftiniji za 10k evra onda bi mogao da bude zanimljiv, ovako nije puno kvalitetniji od Breznjeva.

Kris80

Član
Učlanjen(a)
8 Jul 2012
Poruka
5.229
Ja priznajem u Steyra sa CVT menjačem samo,ovi ostali otom-potom tako je kako si napisao...

paorpaor

Član
Učlanjen(a)
28 Jan 2009
Poruka
11.554
To je moj licni utisak, mozda gresim. Mozda, ali tesko. Vrlo vrlo lose skarabudzen traktor. kabina je fensi, a ostalo je sve nakaradno nekvalitetno. Naravno za te novce.

Kris80

Član
Učlanjen(a)
8 Jul 2012
Poruka
5.229
Ja sam slušao na RTI dane u Titelu jednog čoveka iz Banata koji poseduje tri komada,da su sa CVT menjačem uspeli da pooru neke ritine sa bezmalo pola goriva u odnosu na nekog NH sa Powershift menjačem.Tu imaju prednost u potrošnji,ali samo CVT...

- - - - - - - - - -

Predavači su taktore CNH grupacije poredili sa jednom porodicom automobila a to je ovako izgledao tad na prezentaciji da je Steyr=Audi,Case=Volkswagen,NH=Seat...:ppozdrav:

Kris80

Član
Učlanjen(a)
8 Jul 2012
Poruka
5.229
Ne,ne,ne...JX95=Golf 2...jednostavan bez nepotrebne elektronike i čiča bidža,pouzdan...i da ne kvare se ni jedan ni drugi...:osmeh:

Vrh