Steyr

Jeste macan svaka mu cast.Inace u razgovoru sa vozacima zz Vrebalov sam cuo da su mocni i u poredjenju sa New holandom koji je po nazivu jaci (neznam koja je oznaka) moze vise da povuce i trosi manje goriva,Stajer je od 190ks
New hollandi imaju na oznakama vecu snagu. A kod steyra je kontra. Nas ima dosta vise snage nego sto pise. U poredjenju sa traktorima koji su tu s snagom vuce mnooogo bolje. Dok nismo saznali pravu snagu masine.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Mucobieno i koliko su vam izmjerili/rekli?
Powerboost (dodavanje snage kardan/transport) tvoj ima jel?
 
New hollandi imaju na oznakama vecu snagu. A kod steyra je kontra. Nas ima dosta vise snage nego sto pise. U poredjenju sa traktorima koji su tu s snagom vuce mnooogo bolje. Dok nismo saznali pravu snagu masine.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
I ja bih voleo moju Pumu da stavim na dinamometar.Imali smo IMT 210 ks atmosferca koji se nije stideo nijedne masine a ovaj ih vuče kao da su mu sve za jedan broj manje.
 
Mucobieno i koliko su vam izmjerili/rekli?
Powerboost (dodavanje snage kardan/transport) tvoj ima jel?
Becar kad ces se hvaliti sa slikom 6630 i 6125? Ako nisam nista pogresno shvatio. Al imamo zajednickog prijatelja u Otoku.
Serviser nam je rekao da ima 201 ks na motoru. Ima kaze dve opcije kad pise advanced power i rated power. Nas je druga. Svakako je registrovan na 150 kw. A na sajtu konedata lepo pise da ima opcija sa 167 ks i 204. Nas eto ima 201. Nisu ga utrefili na 204.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
6145 sa front loaderom
DYjrY.th.jpg
DYAAd.th.jpg
 
Ja na slici vidim sebe, člana GoranG i njegovog tatu.... :osmeh:

Cene su neosnovano dignute u nebesa zbog iparda.....
 
Drugar je bio zainteresovan za model 100kw koji je početkom decembra bio oko 75800 ili 785000.....
Kada je krenuo konkurs taj isti traktor je otišao na preko 80000 + pdv

Mogu sutra da proverim pa ću napisati i tačne cene.
 
Drugar je bio zainteresovan za model 100kw koji je početkom decembra bio oko 75800 ili 785000.....
Kada je krenuo konkurs taj isti traktor je otišao na preko 80000 + pdv

Mogu sutra da proverim pa ću napisati i tačne cene.

Nije zbog iparda i drugi radni strojevi (nisu traktori) navodno skocili za 3% vani , tako sam juce cuo, inflacija pretpostavljam.
 
Nazad
Vrh