Steyr

Karan je napisao(la):
@zombie_666
Druze gdje si ti gledao one Steyr-e, jel imas mozda broj od covjeka? Da li zanas ima li sada kakvih traktora (Steyr-a iznad 70 ks)?

Gledao sam ih u Crnjelovu, kod Bijeljine. Prodao je oba, imao je jedan 8080 (76KS čini mi se) i jedan 540 (40KS).Nema sad nista, samo jedan jako loš MF (2xx neki).
 
evo i ovaj ljepotan
n4wj6f.jpg

2nk466x.jpg

2aihgnt.jpg

slikan u austriji i kosta negdje oko 60000evrova
 
4 cilindra puno manje opreme,menjac losiji od profi serije 6000+ koja ima sestocilindricni motor pover sift menjac sa dva sektora,masina i po 57000+pdv..
 
Meni se ova serija 4065-4095 dopala kao koncepcija(ma na oko) pa sam tražio malo više podataka iz eksploatacije. Loše sam prošao u traženju osim što sam našo jedan slovenački forum. Tamo su jako zadovoljni ; po njima ekonomičan u potrošnji, pouzdan, lak za rad......e sad šta je osnovna oprema a šta se doplaćuje?
Ima jedno veliko ali ?
Jeste da 65-95 ks nije malo ali ovaj traktor je prvenstveno namenjen za pripremu sena,senaže,silaže u brdima.
Ako sam ja dobro razumeo slovenački i ako dobro tumačim reklamne fotose na kojima pre svega za to služi?
:sta:
 
Da to su manje velicine traktori zanimljive masine ima jedan clan foruma kompakta 65 pa ga pitaj kakav je traktor

2hs0ppx.jpg
 
@steva

druže, ja to onako , " što je babi milo..."
daleko sam od neke konkretne akcije .
 
bas taj 6115 po meni vrh traktor,teli smo uzeti taj no drzava se nije bas izreskirala za subvencije a rusi uleteli sa njihovom dosta dobrom ponudom bez kamate i taman kad smo obradili matorog za ovaj traktor predomislio se i otiso i uzo rusa...
 
vedrane za mene bi bio odlica ida vuce dvobrazni obrtac , ma i jednobrazni bi odgovarao
 
igordulic je napisao(la):
bas taj 6115 po meni vrh traktor,teli smo uzeti taj no drzava se nije bas izreskirala za subvencije a rusi uleteli sa njihovom dosta dobrom ponudom bez kamate i taman kad smo obradili matorog za ovaj traktor predomislio se i otiso i uzo rusa...
niste ga dovoljno obradili,ja sam mog uspeo :haha:
 
danas je u selo stig'o jedan "kuronja"
6225!
al' nista neznam sta ima od opreme,ceo dan se vozikaju po selu sa njim.
 
Nazad
Vrh