Stajsko djubrivo

Kod nas 35e prikolica, stajnjak, utovar i rasturanje. 1000 din.-10e samo stajnjak

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
To ti nebih znao reći , nisam lično radio , ali dosta ljudi ovde pušta osoku na pšenicu . Neće biti problema normalnom dozom jer sam radio 10 kg uree po dulumu . ( u prskalici naravno rastopljeno )
 
Zanima me kako da dodajem biljci djubrivo od slepih miseva?Jer kako sam procitao ispada daje vise puta jace od svih djubriva.
 
A jbg setio sam se da to mogu da nabavim ovo stajsko da dajem 2500 po prikolici malo mi mnogo.Pa sam razmisljao kada budem sadio jagode kada iskopam rupu prvo stavim malo djubriva (ali ne znam koliko) pa onda jagodu pa zatrpam zemljom.Ne znam da li postoji drukciji nacin?Posto nemam dovoljno djubriva od slepih miseva :(
 
Pa fora je u tome da sam napisao da mogu da "nabavim"a ne da kupim.Pa rekoh ovde neko verovtno zna da mi objasni ali od objasnjenja nista :(
 
Mene bas interesuje kako imas djubrivo od slepih miseva? Pa ako mozes da objasnih? Hvala.
 
Uzmi uzorak pa odnesi u poljoprivrednu stanicu na analizu. Rade oni i analize stajnjaka.
Pa onda nisam ni trebao da postavljam pitanje :) Nemam registrovano gazdinstvo.
Mene bas interesuje kako imas djubrivo od slepih miseva? Pa ako mozes da objasnih? Hvala.
Pa posto ih ne uzgajam logicno je da sam nasao mesto gde borave slepi misevi :) Nema toga mnogo mozda za 10 dzaka to se pretvorilo takoreci u humus.
 
Nazad
Vrh