Spremanje kombajna za žetvu

za @zmaj
2008g sam pazario za claas i par komada za probu na zmaja, razlika u ceni ovih i zmajevih bila je neznatna, ubuduće drukčije neću ni postavljati, nadam se da ti to sve govori...
 
Da li neko zna koja je cena duplih prstiju sa kontranožićem po vašarima.Ja sam u jednoj prodavnici pitao i cena je 950 din.
 
@abro hvala!
ja sam ih gledao na sajmu u ns,al nisam bio siguran kakvog su kvaliteta!
Post je spojen: [time]1275334018[/time]
_________________________________________________
kiraj je napisao(la):
Nisam ih do sada koristio.Neko je napisao da ih koristi i da je zadovoljan a ja sam se odlučio za njih jel sam video da svi kombajni koji dodju spolja imaju ovakve ili slične prste (bez kontra nožića )
koa je bila cena ovih duplih prstiju,jel menjas sve ili si kupuio par komamada?
 
zmaj je napisao(la):
@abro hvala!
ja sam ih gledao na sajmu u ns,al nisam bio siguran kakvog su kvaliteta!
Post je spojen: [time]1275301618[/time]
_________________________________________________
kiraj je napisao(la):
Nisam ih do sada koristio.Neko je napisao da ih koristi i da je zadovoljan a ja sam se odlučio za njih jel sam video da svi kombajni koji dodju spolja imaju ovakve ili slične prste (bez kontra nožića )
koa je bila cena ovih duplih prstiju,jel menjas sve ili si kupuio par komamada?
Cena je 830din ,uzeo sam sve(28 ) pa mi je spustio na 750.
 
Kupiš ovakve što nemaju kontra nožiće ,pa nemoraš da se mučiš sa nitnama. :sta:
 
nemam ja toliko para ;) najprije sam mislio kupiti sve schumacher duple prste i da sam miran, posto ispada da su takvi dupli prsti jeftiniji od original ZMAJ-evih... Ali, ovo mi se za sad cini kao najbolje i najjeftinije rjesenje, posto moj kombajn godisnje skine 30-40 kj sveukupno, tako da ce i ovaj sistem s nitnom raditi sasvim dobro, pogotovo sto su nkontranozevi rasspe, nareckani, a vec ih imam kupljene jedno 50-60 komada ;)
 
Zahvaljujem! Ovo mi je puno pomoglo!

Ja sam dobivao skroz krivu sliku u glavi sto i kako, sad je puno jasnije...
 
kakve to ima veze,samo se rade u rumuniji,tamo je fabrika,nadji nemacku i rumunsku rotaciju,stavi jednu pored druge i kazi koja je razlika,nema je
 
eh.....ti poredis jednu rotaciju i kombaj :sta:,kazem ti,uzmi i pogledaj motoric rotacije i kazi koja je razlika
 
Nazad
Vrh