SPORT-Opšta tema

Држали смо се некако прву четвртину отприлике седам минута.... Онда је ушао Недовић и направио три личне и направио разлику за Монако.
Нудили су се у неким тренуцима када нисмо давали кошеве за прикључак...
Исувише контранапада... Брзи су ко африканци... :)

Сад је полувреме... Нада умире последња... Али тешко да можемо штА да урадимо...
 
Jago u poslednje vreme uvek zasere kada se lomi utakmica i to nesportskom,kao krava kad prosipa mleko.
 
Nedović opet ništa.
Mnogo sam od njega više očekivao on očigledno ima neki problem u glavi čim ovako promenljivo igra

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Sreća što nije igrao za reprezentaciju na SP.Video je i sam da nešto ne štima u njegovoj igri.
 
Najpožrtvovaniji je Gilespi.Taj stiže 3 igrača da čuva.Treba ga malo više koristiti u reketu a da nije mnogo dalje od kruga.Česte se pitam što Lazarevića ne forsira malo više.Mislim da on ima potencijala ali nema samopouzdanja i borben je,odmah posle Gilespija..Sigurno će se to sve pokazati kada ode iz Zvezde.
 
Slabo je igrao i prošle godine..I sad ne bi igrao da su svi na broju.Može u ABA da igra kada je velika razlika da se malo ukaiši.
 
Штета.
Мислим да је потребна већа дисциплина у тиму.... Ови странци играју како они желе...
 
Kako je faul Anđušića na Mirotiću faul kod šuta?

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Ispravna odluka sudija, Mesini tehnička kod nedosuđenog faula nad Nejpirom
Ali vi izgubiste 3 za redom od tih pacera.To bi trebalo biti sramota.Jedan navijač Partizana je izjavio da niste za plej of kada gubite od takve Zvezde.Nas je Šabaz unazadio a i vas će da osveti zvezdu i da vam rasprši snove o doigravanju.
 
Nudili se ali Partizan ove godine ne zna da odigra završnicu.
Obradović celu zadnju četvrtinu drži Pantera i Dožera na klupi.
Avramović predzadnji napad bez potrebe šutira za tri poena.
Zadnji napad katastrofalno odigran,a dogovarali su šta da se odigra i na kraju Ledej nikom ne odigra i naravno promaši.
 
Nazad
Vrh