SPORT-Opšta tema

Procitao u medijima da je Zvezda ponudila novac Pancevcima da otkinu bod Partizanu nista cudno ni novo u nasem fudbalu kad ne lezi vraze opet teorija zavere .Partizan uplatio TSC da povredi sto vise fudbalera Zvezde da ih proredi za derbi.Jel moguca ova teorija?Niste demantovali onu prvu ne morate ni ovu.
Све је могуће у овој фудбалској каљузи...
 
nego jel neko ispratio sinoc sta se desilo na mecu Valensija-Real Madrid?

ja mislim da to urade ovde u korist zvezde a na stetu partizana da bi bila atomska bomba :haha:

Гледао ја... И у преносу се јасно чуло да је свирао крај и пре него што је примио лопту играч који је центрирао....

Погледао сам поново... Судија је свирао у тренутку када је играч шутнуо лопту и она је била на неких пола метра од његове ноге.
 
Poslednja izmena:
Гледао ја... И у преносу се јасно чуло да је свирао крај и пре него што је примио лопту играч који је центрирао....
pa ja gledao snimke milion puta(ne samo ovaj) jasno se vidi i cuje da je lopta vec kod igraca madrida koji zamahuje da centrira a ovaj svira kraj tj prvi zvizduk od 3

isti sudija svirao 2 ili 3 penala valensiji protiv reala pre 2 godine :haha:
ocigledno je navijac slepih miseva
 
pazi izgubili-namestenu titulu :haha: :haha:

kako nesto ako je namesteno mozes da izgubis
daj mi objasnite taj pojam fizike,astronomije ili kako to nazvati uopste da shvatim

mozes samo da dobije odresene ruke kao sto je marko nikolic pa da ako uspes ti sve da dobijes a ovaj drugi kiksa pa da uzmes titulu

tu priliku je imao i stanojevic pre 2-3 sezone kada se titula odlucivala u poslednjem derbiju i bio X i na kraju prvenstva i zvezda i partizan sve dobiju ostale meceve i stankovic uzme titulu sa 2 boda razlike ispred stanojevica
Ma klasicna lupetanja nista drugo. Provokacija za protivnicki tabor i velika kolicina mrznje. Nema tu fizike i astronomije, to su lepe nauke.
 
sudija svirao kraj tokom centarsuta igraca reala,mozda sekund pre kontakta igraca sa loptom mada mislim da je ovaj vec i udario loptu


uspori na 0.5 brzinu snimka oko 2 i 15 min snimka,jasno se cuje kad svira kraj
 
Ovo je nesvakidašnje.Obično sudije sačekaju da se akcija završi ali njegovo je pravo da svira kraj kad hoće.
 
А морално је што су играчи Реала искршили ове из Валенсије... Провоцирали целу утакмицу поготово онај мали педерко број 7 а онај педерко с друге стране наместио капитена Валенсије замало му није "искичмио кичму :)
И на крају онај трећи педерко легне на ногу једном домаћем играчу и вероватно му нешто поломио или искидао... Сви се хватали за главу како је то изгледало и овог изнели на носилима...
 
А морално је што су играчи Реала искршили ове из Валенсије... Провоцирали целу утакмицу поготово онај мали педерко број 7 а онај педерко с друге стране наместио капитена Валенсије замало му није "искичмио кичму :)
И на крају онај трећи педерко легне на ногу једном домаћем играчу и вероватно му нешто поломио или искидао... Сви се хватали за главу како је то изгледало и овог изнели на носилима...
Pa sve ovo sto si naveo ukazuje da je sudija navlacio za Real sto je kulminiralo time sto se desilo na kraju.
 
 
Sta je zoki ovo, ovo neki udbin tekst?
Sad ce sizoje da vam napravi novi stadion.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh