SPORT-Opšta tema

Kad Rumenoglu pozove Mirotić u Partizanu.
Kod nas onaj mali Nejpir došao.
Sad čekamo šta će Klempo da odluči.
 
Sve što ne treba zvezdi dobiće partizan.
Bićete dosta slabiji-to je sigurno.A mi dosta jači i bez Kampaca.Samo neka ide.Za te pare će naći trojicu pa neka ih menja.PAO ove godine šampion.
ti se salis da ce biti slabiji ili...???

ako im dodje mirotic kako se pise to je gotovo preko 7miliona za tri igraca,gde je jos ostatak ekipe koji jos nije doveden
 
ovde se pricalo da je KLS liga privatna liga i da njome upravlja Coki
partizan je 2 godine nije igrao i zbog toga po pravilu lige ove godine nije dobio licencu,partizan ulozio zalbu

danas stupa na scenu Predrag Danilovic predsednik KSS i doneo je odluku da Partizan dobije licencu uz obrazlozenje da su izmirili sva dugovanja(ovo uopste nema veze sa ne dobijanjem licence)
ova odluka je konacna i na nju se nema pravo niko zaliti

da podsetim--prvi put samoinicajlno a drugi put zbog takozvane administrativne greske Partizan nije ucestvovao u KLS-u

ko upravlja kosarkom ustvari kod nas,spinovi na sve strane
 
Czv igra 10godina evroligu...poslednji stranac koji je ostao posle jedne sezone da igra i naredne je bio Cirbes 2015godine----da u pravu ste nije sve u parama 🤣🤣🤣
 
Vi se još niste spustili.
Da si mi negde blize opkladio bi se sa tobom 6 stvari po 100 eura svaka a to je br1 Da Panatenaikos nece da udje u top8 br2 da Panatenaikos nece biti prvak Grcke br 3 da Zvezda nece da udje u top8 br 4 Pod garancijom ce da dodje do sukoba izmedju Tea i Ivanovica a mozda cak i Tea i Covica i br 5 da Zvezda nece da bude prvak jer ovaj igracki kadar ne obecava nista i br 6 opet ce biti profitabilnih ugovora izmedu kluba i nekih igraca koji ce pokupiti kajmak nicim izazvani bez ikakve minutaze
a ako me pitas zasto opklada to je zato sto svi samouvereni entuzijasti jedino kada puknu lovu i iz dzepa mogu da se umire u suprotnom imamo blizu 13 000 postova to kada bi brojao covek trebalo bi mu 3 dana a ne da napise tu vise komunikacije neke konkretne nema to se zvrlja van kontrole .Predpostavljam da ce da pukne tikva izmedju Ivanovica i Covica sve mirise na to ali pratimo pazljivo i strpljivo videcemo da li ovo pije vodu a pije i vodu i vino u to nemoj da sumnjas 🤔
 
Nazad
Vrh