SPORT-Opšta tema

Sta se palis? Cekam cocija da se ukljuci. On otiso nama da sece struju.
Zar mislis da sam zaludan da brojim u dva raspala kluba koji ima vise stranca? Ko da je to bitno pored naseg trulog fudbala i saveza.
 
Ne palim se nego iskreno sad ukoliko se ne varam partizan ima jednog iz EU Qvinsi Mening a zvezda mislim da nema ni jednog trenutno,mozda ovaj novi Krasso posto je rodjen u nemackoj
 
Hahaha navijaci Partizana usli u direktan rat sa Miskom Raznjatovicem jer je navodno "prodao" Madara Fenerbahceu

Madaru takodje zele sve najgore u karijeri jer je navodno izdao Partizan i gle sad-Zeljka
Kakva bolest
 
Hahaha navijaci Partizana usli u direktan rat sa Miskom Raznjatovicem jer je navodno "prodao" Madara Fenerbahceu

Madaru takodje zele sve najgore u karijeri jer je navodno izdao Partizan i gle sad-Zeljka
Kakva bolest
Ma gresis covece,oni su iz ljubsvi u partizanu,njih pare ne interesuju...Kao ni Pantera i Ledeja...oni su tu iz ljubavi (ali prema novcu) Mislim da je kolega Mornar u depresiji sada.
 
Okle pare sto bi vi rekli ?

Zoki ovaj nije nesto bele puti, tamnoput je. Mislio sam da ste vi stub srpstva?
 
Poslednja izmena:
Postovani kolega pare nisu problem PARA nema.Svi oni dolaze da pomognu nasem voljenom klubu.Ovo za ten igraca nemojte molim vas,kad budete uspeli da sastavite prvu petorku od igraca bele puti a ne samo iz Srbije objavite velikim slovima
 
Nazad
Vrh